giovedì 17 agosto 2023

Horoskopi i se e enjte 17 Gusht 2023

Horoskopi i se 17/08/2023

Dashi

Sot mund te jeni nervoz nëse dikush përpiqet te vijne kunder jush. Një ditë që lë për të dëshiruar, pak mërzi në vendin e punës.

Demi

Lehtë për tu provuar ndjesi të veçanta. Sot ekziston një vitalitet dhe dëshirë e madhe për të bërë.

Binjaket

Dita fillon mirë por nuk duhet ti shtyjmë diskutimet ose krahasimet deri nesër. Ju jeni në dispozicion për dashuri. Ju duhet të pranoni një ndryshim në punë edhe nëse nuk dëshironi, ajo ka nevojë për virtyt.

Gaforrja

Je pak i lodhur, ditën që provon. Ata që kanë qenë vetëm për një kohë të gjatë kanë humbur zakonin e dashurisë dhe duhet ta gjejnë përsëri!

Luani

Ose ka shumë punë ose dashuria tani eshtë në një qoshe. Mundohuni të mos shqetësoheni.

Virgjeresha

Eshtë e rëndësishme të zgjeroni rrethin e kontakteve dhe shkëmbimeve të biznesit. Ju do të shkoni në kërkim të dikujt për të dashur, të favorizoni takime të reja.

Peshorja

Ditë e rëndësishme për ata me një projekt pune; keni kaq shumë gjëra për ti thënë personit që doni. Në marrëdhëniet familjare dhe ndërpersonale ju numëroni më shumë, mund të merrni më shumë llogari.

Akrepi

Mundohuni të bëni gjithçka që eshtë e mundur për të gjetur qetësi dhe kontakt me të tjerët. Keni më pak kohë për të parë miq këto ditë.

Shigjetari

Mundohuni të mos shtoni agresion, zgjedhjet impulsive të dashurisë janë të pakuptimta. Keni disa shqetësime që mund të lidhen me paratë dhe ndonjë përgjegjësi të re që rëndon.

Bricjapi

Kjo eshtë një ditë disi e lodhshme, midis polemikave ose vështirësive të sotme dhe të nesërme. Nëse një njeri nuk eshtë më në anën tuaj, do ta largoni.

Ujori

Kërkesat për para dhe negociatat me një ish janë të favorizuar, edhe nëse pas një beteje të gjatë dhe rraskapitëse. Ditë bindëse.

Peshqit

Lajme të mira vijnë, projekte për njerëzit e vetëpunësuar, shumë skenarë ndryshojnë. Gjithmonë përpiquni të jeni konstruktiv dhe të vendosur në atë që bëni!

Nessun commento:

Posta un commento