mercoledì 16 agosto 2023

Horoskopi i se e mërkurë 16 Gusht 2023

Horoskopi i se 16/08/2023

Dashi

Do të ketë vendime të rëndësishme për tu bërë: një detyrë e fundit eshtë e rëndësishme por e lodhshme. Në këtë periudhë rreziku i vetëm eshtë të jetosh dy histori ose të emocionohesh shumë, të kujdesesh për formën e trupit.

Demi

Tani ju keni një dëshirë të madhe për të bërë dhe gjithashtu disa mundësi për të kapur gjatë fluturimit. Zemra juaj eshtë e qetë. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni konfliktet dhe përplasjet. Në dashuri jeni duke kërkuar mirëkuptim. Kujtoni që Demi dëshiron stabilitet dhe urren të pakënaqurit.

Binjaket

Dita e vlefshme. Nëse keni qenë duke bërë një punë të kërkuar për disa kohë, më në fund arrin një kënaqësi e madhe dhe edhe në dashuri ju kompensoni kohën e humbur ...

Gaforrja

Gjëja e rëndësishme eshtë të rimarrni energjinë, ngjarjet e gjashtë muajve të fundit i kanë bërë një tendosje trupit tuaj! Sot eshtë e mundur të merrni një konfirmim të bukur, ftesa për tu pranuar.

Luani

Projektet tuaja vlerësohen dhe nëse ia vleni brenda disa javësh do të jetë e mundur të merrni një konfirmim të mirë. Mundësi për ata që kërkojnë dashuri.

Virgjeresha

Ndiheni më energjik, por kjo mund të mos jetë e mjaftueshme për të zgjidhur ndonjë problem. Mundohuni të sqaroni atë që dëshironi. Nuk duhet të jeni pesimistë, në dashuri jeni shumë kritikë, ndoshta edhe shumë kërkues.

Peshorja

Ideali do të ishte të largohesh, të shkosh larg dhe të përpiqesh të kapërcesh monotoninë e pjekur në këto ditë. Disa zgjedhje pune nuk kuptohen nga partneri ose jeni kundër dikujt, çështje ligjore apo financiare për tu zgjidhur.

Akrepi

Punoni në trazira, por kini kujdes nga shumë shpenzime. Mund të lindin histori të reja dhe marrëdhëniet e reja mund të rregullohen.

Shigjetari

Aktivitetet në krizë ose në pritje, ju mund të hiqni dorë nga një detyrë ose nga një projekt që nuk ju bind. Kujdes mos krijoni probleme për shkak të kokëfortësisë tuaj.

Bricjapi

Ndiqni me kujdes shoqatat financiare dhe tregtare. Natën mendoni se çfarë duhet të bëni ditën tjetër, maturi në dashuri.

Ujori

Disa probleme me fëmijët, ju dëshironi të keni më shumë kohë për të qenë me familjen, por thirrje pune. Humor që varet nga situata personale. Pak e lodhur sonte.

Peshqit

Ditë e rëndësishme për biznesin, për çështje praktike. Në dashuri, ju jeni fituesi. Një sukses i vogël që vjen së shpejti.

Nessun commento:

Posta un commento