lunedì 7 agosto 2023

Horoskopi i se e hënë 7 Gusht 2023

Horoskopi i se 07/08/2023

Dashi

Një shpenzim i papritur, një llogari e kripur. Në dashuri ndjeheni dikë kundër ose nuk e kuptoni.

Demi

Një ditë që ndihmon për një rikuperim të mirë psikofizik, ju keni një vitalitet të bukur dhe gjithashtu një bukuri të shkëlqyeshme. Ju mund të merrni lajme të mira në lidhje me disa pyetje të kaluara.

Binjaket

Ju nuk keni pse të gërmoni të kaluarën; lini vend për ëndrra dhe përpiquni të shkëputeni nga realiteti nëse kjo eshtë një burim i shumë ankthi. Nisja e ideve tuaja eshtë e drejtë, por duket se, veçanërisht në familje ose në punë, ekziston dikush që ju kundërshton.

Gaforrja

Situata profesionale eshtë shumë intriguese. Edhe ju jeni plot vullnet të mirë. Ndiheni mirë, projekte të rëndësishme për çifte që duan njëri tjetrin.

Luani

Ajo mungesë e lodhur, lodhje e çuditshme me të cilën duhej të përballesh, eshtë ende e pranishme për shkak të çështjeve të punës, të një vonese që mund të ndreqet sot.

Virgjeresha

Edhe nëse do të kishte një ndryshim të padëshiruar në fund ju fitoni. Periudha e rimëkëmbjes në dashuri, vendime të rëndësishme. Vendosni idetë dhe projektet në praktikë.

Peshorja

Kjo ditë ju lejon të rikuperoni emocione dhe ndjenja për ata që kanë pasur momente kritike. Ju mund të jeni në gjendje të zgjidhni një çështje ligjore në lidhje me punën.

Akrepi

Më shumë kujdes në njohjet e reja; jo të gjithë janë të sinqertë dhe sot mund ta kuptosh. Dëshironi të kompensoni kohën e humbur, mos u zemëroni për të provuar partnerin tuaj, në fund vetëm ju jeni lënduar!

Shigjetari

Tani jeni edhe më të vetëdijshëm për atë që ndjeni. Nëse kërkoni konsensus, mund të vijë një periudhë me rezultate të shkëlqyera.

Bricjapi

Për njerëzit që kanë vullnet të mirë dhe gatishmëri për të vepruar, kjo eshtë një ditë e shkëlqyeshme, një ndryshim i jetës, zgjedhje të rëndësishme, më shumë përgjegjësi, njohuri të vlefshme.

Ujori

Ju mund të merrni një detyrë të rëndësishme në këto ditë të veçanta. Periudhë e bukur për çifte, për ata që duan të bëjnë fëmijë.

Peshqit

Ju dukeni sot shumë i lodhur, ju nënshtrohen kritikave të vazhdueshme dhe nuk ju pëlqen kjo. Dashuria konfliktuale, ju nuk doni të vini në dyshim gjithçka, por sot dikush mund të tërheqë shumë litarin.

Nessun commento:

Posta un commento