venerdì 21 luglio 2023

Horoskopi i se e premte 21 Korrik 2023

Horoskopi i se 21/07/2023

Dashi

Sot një fjalë eshtë pak dhe dy janë shumë. Tensione me një Peshq dhe një Akrep.

Demi

Në dashuri mund të keni pranë jush personin më të mirë, por jeni të shpërqendruar, ose ky njeri dështon ose nuk mund të japë atë që dëshironi. Tani ju doni të përmirësoni jetën tuaj dhe të vendosni pika të forta, shumë keq që sot ka një lodhje të tepërt.

Binjaket

Humori eshtë i mirë por zemra juaj eshtë e pavendosur. Pak kohë do të duhet të bëni disa zgjedhje të lidhura me punën.

Gaforrja

Unë nuk përjashtoj që dikush tashmë ka ide të mira në mendje, ka favorizuar kontrata pune, ndryshime stresuese por fituese. Ka ardhur koha për të imponuar dëshirat tuaja, në një farë mënyre ju mund të detyroni një vendim ...

Luani

Përfitoni nga një ftesë, ju mund të shihni përsëri njerëz dhe të kompensoni periudhat e izolimit. Falë kontakteve të reja do të keni mundësi të reja. Dashuri në shërim.

Virgjeresha

Një nga ditët më të lodhshme, ai përpiqet të shkarkojë angazhime të rëndësishme, për të shmangur konfliktet edhe në dashuri. Mos nënvlerësoni njerëz të rinj me të cilët do të merreni ...

Peshorja

Shtyni takimet për disa ditë. Në vend që të ndjeheni me supet tuaja të mbuluara, ju keni ndjenjën e kundërt.

Akrepi

Eshtë shumë e rëndësishme të lihet vend për mundësi të reja. Duhet të pushosh mendjen.

Shigjetari

Shkurtime të pastra me të kaluarën. Dikush mund të ketë marrë një faturë të madhe, nëse ka një gjë që nuk mund ta duroni eshtë humbje, ju duhet të kurseni dhe të ftoni dikë që ta bëjë atë!

Bricjapi

Vullneti i mirë kthehet dhe gjithashtu përkthehet në një aftësi shumë të lartë për të bërë plane për të ardhmen. Ju jeni një person që keni pak miq, të cilët mund të llogariten në majë të gishtave, por ata janë ata të duhurit!

Ujori

Ndryshimet në punë ose në studim, kjo kohë do të jetë në favorin tuaj. Pjesa më e mirë eshtë që ju të jeni gati për të filluar një periudhë të re të jetës tuaj.

Peshqit

Ju duhet të rigjeni palestrën, dhimbjen e kyçeve. Moderoni tepricën e frymës kritike, ndonjëherë jeni paksa shumë të athët. Shmangni konfliktet me Dashin.

Nessun commento:

Posta un commento