giovedì 20 luglio 2023

Horoskopi i se e enjte 20 Korrik 2023

Horoskopi i se 20/07/2023

Dashi

Mos pranoni angazhime të rënda dhe çështje të komplikuara. Në këtë periudhë jeni pa kompromis, pasi pothuajse asnjëherë nuk keni qenë në jetën tuaj. Ju jeni gjithashtu të inatosur me veten për pranimin e kushteve të caktuara ...

Demi

Angazhimet e reja kërkojnë shumë përpjekje, por së shpejti ato do të japin kënaqësi të madhe. Në dashuri ka kushte më të mira sesa në të kaluarën.

Binjaket

Fat dhe suksese në punë dhe studime. Nëse eshtë dikush që ju pëlqen, dilni përpara, edhe nëse eshtë e mundur që një takim të vonohet sot.

Gaforrja

Udhëtimet dhe kontaktet janë të bekuara me fat. Dashuria zgjohet edhe nëse historitë që dalin në këtë periudhë nuk janë të paharrueshme, por vetëm vende parkimi për zemrën!

Luani

Anshtë një ditë interesante, marrëdhëniet familjare mund të përmirësohen. Në punë, ju impononi idetë tuaja.

Virgjeresha

Ka një tension të lehtë. Ka të ngjarë që dikush të kërkojë shumë nga ju për sa i përket përkushtimit, përgjegjësisë. Takime, kontrata, telefonata, takime...

Peshorja

Dashuria zë vendin e dytë, mbase sepse në këtë periudhë jeni duke bërë shumë gjëra në vendin e punës, nuk ka kohë për askënd. Eshtë e nevojshme të rikuperoni energji.

Akrepi

Shansi të humbni durimin tuaj për një arsye të parëndësishme. Kur bëni një pushim nga puna, mendimet tuaja duhet ti kushtohen familjes. E them këtë sepse keni menduar shumë vetëm për punën!

Shigjetari

Një mik ju ndihmon me informacion të dobishëm për të kapërcyer pasiguritë në punë. Kujdes nga paratë: shumë shpenzime ose shumë pak të ardhura. Dashuria ok, dhe nëse duhet ta zyrtarizoni një histori, kjo eshtë koha e duhur për ta bërë atë.

Bricjapi

Nuk ka gjasa që mundësia për të filluar një kurs të ri studimi ose së shpejti për të filluar një projekt të mirë nuk do të ndodhë. Ju jeni në gjendje të mirë fizike dhe ju ftoj të qëndroni me partnerin tuaj tani.

Ujori

Ju merr frika se në vendin e punës diçka nuk do të funksionojë, shumë shpenzime; nëse nuk keni një histori, frika eshtë të bëni gabime si në të kaluarën! Stresi mund të ndihet sot.

Peshqit

Një revansh profesional dhe një fitore në dashuri ju presin. Dita e rikuperimit fizik.

Nessun commento:

Posta un commento