sabato 22 luglio 2023

Horoskopi i se e shtunë 22 Korrik 2023

Horoskopi i se 22/07/2023

Dashi

Disa paqartësi në familje, problemet që duhen zgjidhur midis prindërve dhe fëmijëve; mbrëmje më e qetë por në këtë periudhë nuk eshtë e thjeshtë të mbash durimin tënd në gji, lodhje në pasdite.

Demi

Fitime të vogla mund të vijnë, por jo të mjaftueshme për të kompensuar shpenzimet e kaluara ose investimet. Mos u tërhiqni në veten tuaj, humbja e kontaktit me realitetin nuk eshtë gjëja më e mirë për të bërë nëse keni pasur një ndarje ose një zhgënjim në dashuri.

Binjaket

Unë nuk do të doja që ju të mbani një dashuri të caktuar pakënaqësie në dashuri, sepse në këtë ditë ekziston rreziku i ekzagjerimit në tonet e polemikave, fitore përfundimtare.

Gaforrja

Ju nuk dini çfarë të bëni, situatë e çuditshme. Mos harroni gjithmonë se diplomacia ju mundon më shumë sesa zemërimi.

Luani

Duket se sot jeni më të fortë, por duhet të keni kujdes nga disa punë të papërfunduara. Nëse një njeri eshtë vërtet në zemrën tuaj tani ju mund të thoni me bindje: Unë të dua!

Virgjeresha

Bëhuni gati sepse po vjen një kohë vërtet interesante. Në dashuri, çifte e qëndrueshme jetojnë një periudhë të veçantë dhe mund të planifikojnë projekte për fëmijët e tyre ose për shtëpinë.

Peshorja

Ju duhet të relaksoheni. Në përgjithësi, çifte që e duan njëri tjetrin për një kohë të gjatë duhet të shmangin nxitjen e polemikave gjatë ditës.

Akrepi

Ditë intriguese dhe e vlefshme. Jepini vetes disa çaste relaksi.

Shigjetari

Eshtë e vërtetë, lodhesh, por të paktën mendja nuk të mendon për problemet e shumta, me pak fjalë, këto ditë duhet të devijosh. Në dashuri jeni i apasionuar, por mbrëmja mund të jetë dembel. Kërkime më intensive me partnerin.

Bricjapi

Ditë në të cilën shumë do të ndryshojnë mënyrën e tyre të jetës. Barrë e rëndë për të gjithë ata që kanë marrëdhënie rastësore ose me njerëz që janë shumë larg.

Ujori

Në dashuri, shumë janë duke menduar për atë që duhet të bëjnë, të lodhur apo në krizë çifte duhet të jenë të kujdesshëm, sidomos sot. Sot jo të gjitha veprimet tuaja janë kuptuar dhe pranuar nga ata që ju rrethojnë.

Peshqit

Mundohuni të ngatërroheni me situata që ju bëjnë të ndiheni keq dhe të mbani një mënyrë jetese të matur. Sa keq për paratë, keni shpenzuar shumë!

Nessun commento:

Posta un commento