venerdì 14 luglio 2023

Horoskopi i se e premte 14 Korrik 2023

Horoskopi i se 14/07/2023

Dashi

Shumë nga takimet që beqarët do të kenë në këtë periudhë do të lulëzojnë në dashuritë e mëdha, do të bëhen pasione. Përfitimet që vijnë, por mos e teproni sot.

Demi

Ditë jashtëzakonisht e rëndësishme për punën, nuk do hezitoni të kërkoni diçka të re. Disa janë tashmë të vetëdijshëm se janë në ekuilibër midis dy ofertave. Një zgjidhje e ardhshme mund të ketë të bëjë edhe me zemrat që kanë pritur prej kohësh pasionin.

Binjaket

Muaj të rëndësishëm të rilindjes. Sot mund të mbyllni çdo çështje të pazgjidhur. Në marrëdhëniet e biznesit gjithmonë keni nevojë për maturi, kështu që në dashuri, jo gjithmonë ndihmon të thuash të vërtetën!

Gaforrja

Gjërat po shkojnë mirë, do të arrini të rikuperoni edhe një lidhje, ndoshta e keni ekzagjeruar në një debat por ka edhe kohë për të kërkuar falje apo rikuperim, udhëtime të preferuara.

Luani

Ju jeni të fortë sot, në gjendje të kapërceni problemet e lindura gjatë disa muajve të fundit. Sektori praktik ndikohet mirë, së bashku me një Ujor mund të bëni një plan të shkëlqyeshëm për të ardhmen.

Virgjeresha

Në mëngjes i qetësuar, do të shihni se një lajm i rëndësishëm do të mbërrijë në orët e ardhshme. Mos u shqetëso dhe qëndro në tokë që eshtë më e përshtatshme për ty.

Peshorja

Dikush do të vendosë të braktisë një rrugë në favor të një tjetre. Këshilla që duhet të jap në këtë periudhë eshtë të bëj gjërat që ju interesojnë pa pritur përgjigje të menjëhershme.

Akrepi

Gjërat janë më mirë. Gjithçka që bëni do të keni aromën e pushtimit dhe në këto ditë shija juaj do të jetë dyfishuar.

Shigjetari

Mos zvarrit marrëdhëniet e biznesit që nuk të kënaqin më. Pavarësisht nga qëndrimi shumë i gjallë, në dukje agresiv, ju në thelb jeni një njeri dembel që do të donte ta jetonte jetën në një mënyrë të qetë.

Bricjapi

Emocione për ata që i ofrojnë vetes dashurinë, por mbeten mosbesues për ata që kanë mbyllur kohët e fundit një histori. Eshtë e mundshme që ju jeni duke bërë një punë që nuk ju pëlqen ose që keni "armiq" për të luftuar rreth. Stres

Ujori

Një ditë që sjell pakënaqësi ose pavendosmëri të vogël; lajme profesionale që mund të keni dashur ose që dikush do të interesohet. Nëse keni një situatë të tensionuar, kini kujdes sepse durimi juaj mund të përfundonte në çdo moment!

Peshqit

Eshtë e mundshme që këto ditë do të duhet të rishikoni një marrëveshje, edhe në dashuri ju ndjeni një ftohtësi të vogël ose nevoja për të bërë të qarta disa ndërprerë. Sonte do të jeni më të lodhur dhe nervozë, eshtë një ditë ku duhet të qëndroni larg komplikimeve të panevojshme.

Nessun commento:

Posta un commento