sabato 15 luglio 2023

Horoskopi i se e shtunë 15 Korrik 2023

Horoskopi i se 15/07/2023

Dashi

Takimet mund të bëhen të diskutueshme për një gjë të vogël. Më të rinjtë mendojnë se po shkojnë diku tjetër, një revolucion që ata mendojnë se ka lindur nga brenda.

Demi

Takime të këndshme, vendime të rëndësishme dashurie. Nuk përjashtohet mundësia për të fituar para apo për të zhbllokuar një situatë financiare...

Binjaket

Edhe disa shpenzime, gjatë kësaj dite duhet të keni kujdes që të mos e bëni hapin më të gjatë se këmba. Në dashuri, shmangni konfrontimet e drejtpërdrejta, miqësitë e reja.

Gaforrja

Në familje, disa keqkuptime janë normale; kini kujdes nga ata që duan të përpiqen tju bëjnë të bëni gjëra kundër vullnetit tuaj. Në dashuri kini kujdes nga shpërqendrimet, nëse një histori nuk funksionon, ajo mund të ndalohet.

Luani

Një lajm i mirë po vjen! Nëse duhet ti bëni një kërkesë personit që ju intereson, kjo eshtë mbrëmja e duhur dhe më bindëse, pasione të vazhdueshme, emocione të reja. Ka një energji dhe dëshirë të madhe për të filluar përsëri, qoftë edhe nga e para.

Virgjeresha

Ditë me interes të madh edhe për dashurinë. Lajmet e mira mund të vijnë papritur.

Peshorja

Në rregull, por dashuria eshtë e ftohtë. Do të merresh me një të afërm largë jush.

Akrepi

Ditë me fat. Lajm i mirë rrugës. Çifte që mund dhe duan të kenë një fëmijë janë të mbrojtur.

Shigjetari

Ditë e vlefshme për të diskutuar, për të biseduar me të tjerët. Dashuria eshtë bindëse në disa aspekte.

Bricjapi

Çifte e forta vendosin të martohen, të kenë një fëmijë; favorizoni të gjitha marrëveshjet por mos prisni të pamundurën, kujdesuni me kujdes për çështjet ligjore, suksesin personal.

Ujori

Ju mund të dëshironi të vendosni të ecni përpara me zgjedhje radikale. Marrëdhënie të privilegjuara me Luanin dhe Binjakët.

Peshqit

Dita për tu shfrytëzuar pa humbur kohë, gjendje agjitacioni në çifte. Kujdes nga akuzat e vogla, shumë shpenzime.

Nessun commento:

Posta un commento