giovedì 13 luglio 2023

Horoskopi i se e enjte 13 Korrik 2023

Horoskopi i se 13/07/2023

Dashi

Mundohuni të ndërmjetësoni në çështjet e zemrës, por edhe në punë. Duket se jeni mjaft nervoz, nëse një njeri përpiqet të kufizojë hapësirën tuaj të veprimit, mund të reagoni keq.

Demi

Aq shumë stres u grumbullua me një tepricë të veshit mendor! Jo të gjithë janë miq dhe eshtë më mirë të arsyetoni me kokën tuaj, një marrëveshje e mirë mund të konkludohet tani, punëtorët në të preferuarat e tyre.

Binjaket

Zgjeroni rrethin tuaj të kontakteve të biznesit dhe realizoni projekte të reja. Mos harroni se njëra nga dy valvulat lehtësuese është duke shkruar, kështu që nëse diçka nuk është në rregull vendosni gjithçka të zezë në të bardhë.

Gaforrja

Detyrat e reja ose përgjegjësitë e rëndësishme do tju ofrohen: porosia e parave. Nuk e përjashtoj dashurinë, një kthim prapa në ditët në vijim.

Luani

Të bezdisësh një mosmarrëveshje të vogël midis miqve me të cilët duhet të merresh eshtë një problem dashurie. Një problem ligjor ose financiar mund të zgjidhet së shpejti; hutimi në familje me Binjakët apo Demin por sigurisht jo faji juaj.

Virgjeresha

Mos e nënvlerësoni lajmin e mirë nëse keni ndërmend të ndryshoni punë ose të pranoni një propozim të ri. Ju ftoj të përfshini personin që ju pëlqen në një projekt të veçantë.

Peshorja

Ju keni një aftësi të madhe për të vepruar: problemi i vetëm mund të lindë nëse ka dikush që përpiqet tju pengojë. Në dashuri keni nevojë për mirëkuptim dhe dashuri.

Akrepi

Ditë interesante dhe pozitive, e rimëkëmbjes totale nëse keni vetëpunësim. Mbrëmja do të jetë e këndshme vetëm, një dashuri mund të bëhet sërish protagoniste gjatë këtyre ditëve.

Shigjetari

Çiftet e reja tani mund të gjejnë ndihmë në ambiente larg rrethit familjar. Nga pikëpamja juridike dhe e punës, mundësi për të zgjidhur problemet ...

Bricjapi

Ka nga ata që kanë pasur momente të vështira ditët e fundit dhe më gjerë, tani eshtë më mirë dhe mund të ndjekësh një rrugë fituese. Lajmet e punës, edhe nëse ka pasur një ndërprerje, mund të merren diku tjetër.

Ujori

Ditë e bukur dhe zgjedhje te mira. Kontakte të mira me Luanin dhe Peshoren të cilët janë të preferuarit në çdo gjë. Perspektivat e punës.

Peshqit

Mbërrin takime të rëndësishme biznesi, propozime interesante. Këto janë ditë shumë efikase për ndjenjat dhe njohjet e reja ...

Nessun commento:

Posta un commento