mercoledì 5 luglio 2023

Horoskopi i se e mërkurë 5 Korrik 2023

Horoskopi i se 05/07/2023

Dashi

Dita mund të sjellë disa lajme të mira, veçanërisht nëse punoni vetë. Zgjidhje gjatë rrugës.

Demi

Për ata që janë zvarritur prej disa kohësh një histori dashurie, ka ardhur koha të përcaktohen, të sqarohen. Nëse diçka nuk eshtë në rregull, bisedoni më mirë për të me ekuilibër. Lajme për punën por vëmendja për çështje ligjore ose financiare.

Binjaket

Në marrëdhëniet me të tjerët, midis prindërve dhe fëmijëve, mes çifteve të fejuar, me vëllezërit e motrat, ka gjasa një diskutim, por ka edhe një zgjidhje, ndërmjetësime të dobishme dhe të rëndësishme.

Gaforrja

Keni shumë gjëra për të bërë, mendoni të rimbushni energjinë tuaj. Disa mendime kanë të bëjnë me studimin dhe punën.

Luani

Stresi ndihet, por duhet të përpiqeni të gjeni një qetësi shpirtërore. Jini të qetë sepse së shpejti do të ketë gjithashtu një provë për të kapërcyer.

Virgjeresha

Dashuria eshtë nën shqyrtim, por sot sjell më shumë qetësi shpirtërore. Do të dëshironi të planifikoni gjithçka në detaje, por tani duhet të jetoni ditën.

Peshorja

Ju jeni më të fortë, por edhe më të vendosur, prandaj nuk keni frikë të thoni sa duhet. Punoni mirë, në shëndet shmangni çdo tepricë. Më shumë relaksim në dashuri. Sonte sharmi juaj nuk eshtë në diskutim.

Akrepi

Eshtë e mundur që të keni pak trishtim ndaj një kolegu që nuk ka qenë shumë i mire për ju. Mundohuni të mos mbyllni veten, shpesh ushqeni një kritikë të egër që krijon probleme.

Shigjetari

Një ditë e mirë po vjen. Tani ju duhet të dëshmoni se projekti juaj eshtë i rëndësishëm, ju duhet të luftoni kundër njerëzve që përpiqen të bllokojnë evolucionin tuaj, shumë nga ziliqarët.

Bricjapi

Një ditë kur lodhja e bën veten të ndjeshme, nervozizmi mund të derdhet në çift. Shumë mendime ose mbase disa polemikë për të mbajtur nën kontroll.

Ujori

Ju duhet të kuptoni se çfarë dëshironi me të vërtetë dhe të jeni të kujdesshëm në veprimet tuaja duke menduar me kujdes për pasojat. Tani duhet të kemi kujdes që të mos gërmojmë të kaluarën e trishtuar.

Peshqit

Ju akuzoni lodhjen, por nuk keni pse ta hidhni në dashuri me familjen. Për disa arsye mund të filloni edhe nga e para në punë.

Nessun commento:

Posta un commento