giovedì 6 luglio 2023

Horoskopi i se e enjte 6 Korrik 2023

Horoskopi i se 06/07/2023

Dashi

Organizoni jetën tuaj në mënyrën më të mirë, nevojitet një rishikim ekonomik, sot ju jeni ndër shenjat që mund të merrni diçka më shumë.

Demi

Mundohuni të shmangni konfliktet, dikush mund të jetë kundër jush ose mbase jeni ju që ndiheni pak të zgjuar. Sot dukeni pak të lodhur dhe të shqetësuar edhe pa ndonjë arsye specifike. Dyshimet dhe xhelozia që përgjojnë në dashuri...

Binjaket

Dashuri pozitive, por sot sjell shumë stres, duhet të përpiqeni të shmangni gjykime të pamëshirshme. Tani ju jeni më të lirë për të folur, por provokimet duhet të shmangen.

Gaforrja

Faza e rishikimit që mbulon jetën tuaj. Çifte e dobëta mund të pësojnë një reagim të ashpër, dhe gjithashtu ata që kanë një llogari të hapur me një ish do të duhet të diskutojnë ose të tregojnë më shumë disponueshmëri.

Luani

Energjia, por edhe ndoshta shumë tension, shumë nervozizëm. Tani për tani, mos u shqetësoni për mendimet e shtrembëruara të xhelozisë dhe mosbesimit të atyre që ju rrethojnë.

Virgjeresha

Disa bien ndesh me të tjerët, ka nga ata që kanë tradhtuar pritjet tuaja. Ata që kanë një biznes do të duhet të rishikojnë marrëveshjet.

Peshorja

Jo saktësisht një ditë e jashtëzakonshme, ajo fillon me momente të vogla tensioni, ankthi. Këshilla eshtë që të shtyhet çdo lloj kontakti ose veprimi i vrullshëm. Vetëm ju që jeni gjithmonë diplomat mund të bëni një gafë të madhe.

Akrepi

Situata të rëndësishme! Keni disa lajme të shkëlqyera që mund tju bëjnë të ndiheni të lumtur. Vetëm sot ju mund të vendosni diçka të rëndësishme, një rival i padrejtë të shqetëson në punë, në fund ju fitoni.

Shigjetari

Nëse doni të zgjoni flakën e pasionit sigurohuni që do të keni mundësi të mira. Ju jeni një person i gëzuar, i disponueshëm dhe kjo ndihmon për të mirëpritur mundësi të reja.

Bricjapi

Takimet me partnerë ose bashkëpunëtorë mund të jenë të trazuar, pak nervoz në mëngjes, shtyjnë gjithçka për nesër. A mund të më shpjegoni pse nuk bëni më gjimnastikë dhe lëvizje?

Ujori

Nëse ka pasur ndonjë polemikë në të kaluarën, tani duhet të shkoni më tej. Keni shpenzuar shumë, projekte të rëndësishme në mendje por shumë të kushtueshme, sot shmangni çdo konflikt në familje apo në punë.

Peshqit

Një mik do tju krijojë një besim ose do të merrni një ftesë në minutën e fundit, vendosni ku të qëndroni dhe çfarë të bëni, përndryshe rrezikoni të kaloni mbrëmje të mërzitshme. Mos lejoni që pasiguria ose drojë të shkatërrojë gjithçka në situata të caktuara.

Nessun commento:

Posta un commento