martedì 4 luglio 2023

Horoskopi i se e martë 4 Korrik 2023

Horoskopi i se 04/07/2023

Dashi

Nëse keni jetuar si çift për disa kohë, bashkimi juaj tashmë i eshtë nënshtruar shumë ndikimeve të pasigurta. Ju bëni shumë për të tjerët, por duhet të përpiqeni të bëni diçka për veten tuaj, kini kujdes nga shpenzimet e panevojshme.

Demi

Je tip sedentar por keto dite do te doje te ndryshoje skenen, te shkosh ne nje qytet tjeter, nese ke prona, shis dhe largohesh! Në dashuri nuk ju pëlqen të thoni po ... Mendime të mundshme të dyta.

Binjaket

Nëse jeni pranë një personi, shkoni përpara, kjo do të thotë që brenda disa javësh do ta keni fituar ndeshjen. Udhëtimi për të vetëpunësuarit eshtë i rëndësishëm, kontakte të favorshme në qytete të tjera.

Gaforrja

Një orientim i ri në sektorin praktik dhe një rilindje në dashuri. Eksperimentet e punës të lindur së fundmi mund tju çojnë shumë larg ...

Luani

Kjo ju bën të ndjeni pak lodhje në këtë fillim të ditës. Një fazë pakënaqësie që duhet mbajtur nën kontroll sepse mund të ketë pasur tashmë pasoja në dashuri.

Virgjeresha

Sqaroni të gjitha detajet e bashkëpunimeve të reja, një situatë e mirë edhe për ata që duan të shkojnë të jetojnë diku tjetër dhe shumë kanë tashmë një projekt për të nisur brenda një kohe të shkurtër.

Peshorja

Një dashuri e lindur së fundmi duhet verifikuar, ose në çdo rast disa projekte nuk janë të realizueshme menjëherë. Nëse gjërat nuk ndodhin, kjo eshtë për shkak se vazhdimisht keni frikë të bëni gabime, një Dashi mund tju ndihmojë ...

Akrepi

Çështjet e parave kanë të bëjnë me çifte që janë ende në këmbë, por edhe ata që nuk kanë qenë së bashku për një kohë. Mundohuni të kufizoni lodhjen që kohët e fundit po shkakton turbullira në çift.

Shigjetari

Në dashuri, shmangni përballjet e drejtpërdrejta. Balanca të reja në punë; në këtë ditë tensioni eshtë shumë i lartë, kujdes me një koleg.

Bricjapi

Mundohuni të mos i ekzagjeroni tensionet sepse durimi juaj do të provohet në mëngjes. Dashuria për tu shqyrtuar edhe në mënyrat e të bërit.

Ujori

Rikthehet një emocion i mirë ose nëse jeni vetëm mund të bëni takime emocionuese. Do të ketë një punë të re ose një telefonatë ... zënë!

Peshqit

Formë e shkëlqyer dhe mbi të gjitha intuitë të mira që mund të vlejnë shumë në të ardhmen. Një dashuri mund të lindë papritur, dhe në çifte ku ka pasur një stuhi, ju mund të filloni përsëri mirë!

Nessun commento:

Posta un commento