mercoledì 19 luglio 2023

Horoskopi i se e mërkurë 19 Korrik 2023

Horoskopi i se 19/07/2023

Dashi

Ju bëni shumë gjëra, por merrni gjysmën e asaj që dëshironi, nuk ka rinovim të një marrëveshjeje, nëse keni marrë një detyrë të rëndësishme duhet të luftoni kundër disa kundërshtarëve.

Demi

Marrëdhëniet e reja do të marrin vrull por kërkon kohë para se të flasim për stabilitetin. Sot do të zemëroheni vetëm nëse dikush nuk bën atë që thoni ...

Binjaket

Po shkon mirë, do të ketë një nyjë që do të zgjidhet brenda 2 muajsh, kur nga pikëpamja profesionale vjen koha për të vendosur ose vazhduar një punë.

Gaforrja

Instinkti juaj do tju largojë. Bëni një kërkesë nëse keni ndërmend të ndryshoni punë, të reja në dashuri.

Luani

Do të dëshironi të merrnit më shumë konsideratë nga disa njerëz që sipas mendimit tuaj ju kanë shkarkuar padrejtësisht. Për disa prej jush zakonet e kanë lodhur!

Virgjeresha

Mundohuni të udhëtoni, të lëvizni. Për disa do të ketë një punë të re ose një rrugë të re personale.

Peshorja

Një përgjigje mund të ketë mbërritur ose do të arrijë së shpejti, detyra të reja. Shërim i shkëlqyeshëm!

Akrepi

Ditë e çuditshme, mund të zemëroheni për një gjë të vogël. Në dashuri kini kujdes të mos futeni në telashe! Jini të qartë dhe shmangni tërheqjet që mund të rezultojnë fatale. Ditë e nënshtruar.

Shigjetari

Situata në anën tuaj, ju mund të bëni atë që dëshironi ose pothuajse! Dikush ju telefonon nga jashtë ose do tju duhet të zhvendoseni në qytete të tjera ose të dëgjoni nga njerëzit që jetojnë larg.

Bricjapi

Sot të flasësh eshtë më e lehtë, të kuptoni njëri tjetrin eshtë më lehtë. Në dashuri, në marrëdhëniet me të tjerët, jeni më me fat dhe më të disponueshëm.

Ujori

Do të jetë një ditë më e butë nga sa e imagjinoni, një person që nuk e keni dëgjuar për një kohë të gjatë mund të vijë në jetë dhe zemra juaj do të jetë më e lumtur, puna i merr kohë dashurisë.

Peshqit

Nëse ndieni një gjendje braktisjeje, ju mund ti nënshtroheni një ritmi më të qetë. Tani nëse jetoni një lidhje të paqartë eshtë normale që të kërkoni përcaktimin e marrëdhënies ose disa garanci shtesë.

Nessun commento:

Posta un commento