martedì 18 luglio 2023

Horoskopi i se e martë 18 Korrik 2023

Horoskopi i se 18/07/2023

Dashi

Ju jeni në një fazë të çlirimit dhe fatit. Përkushtimi juaj në dashuri do të shërbejë për të ruajtur një mirëkuptim për të cilin ju intereson. Puna dhe studimi janë të favorizuara.

Demi

Eshtë e nevojshme të ndryshoni referencat, të vendosni përparësi të tjera në jetën tuaj. Konkurrencë e ashpër.

Binjaket

Një ditë nën presion, takimet që keni nuk janë ngritëse. Fatkeqësisht, disa fatura të larta kanë mbërritur ose ka shpenzime shtëpiake.

Gaforrja

Ju duhet të shkallëzoni disa shpenzime. Nëse nuk ndjeni më lidhje me një njeri, sot do të keni mundësi të flisni qartë.

Luani

Nëse keni bërë kërkesa në të kaluarën dhe keni atë që duhet, brenda pak ditësh do të merrni një përgjigje të këndshme ose të rikonfirmoheni. Ngritja në punë e ngadaltë, por e pandërprerë.

Virgjeresha

Një ditë pak e lodhshme, në të cilën mund të lindë pak ankth. Mos jini gjithmonë të zhytur në mendime ose pesimistë për sipërmarrjet e reja.

Peshorja

Je i dashuruar me një njeri por nuk ke guxim të flasësh. Ju jeni për zgjedhje diplomatike, por tani jeni bërë intolerantë ndaj gjithçkaje.

Akrepi

Ditë e lodhshme, mos merrni shumë angazhime. Ka të ngjarë që ju nuk jeni shumë të kënaqur me atë që bëni, mendoni se aftësitë tuaja janë nënvlerësuar.

Shigjetari

Në dashuri, stimujt e rëndësishëm dhe dëshira për të ndërtuar kthehen. Në kontekstin e punës, projektet favorizohen, por kini kujdes nga një i afërm që eshtë shumë ndërhyrës.

Bricjapi

Lajmet kanë të bëjnë me çdo ndryshim. Nëse konfuzioni ju ka marrë jetën tuaj, në mënyrë të pashmangshme rezultatet në punë gjithashtu mund të jenë më të ulëta: organizoni një festë të këndshme!

Ujori

Ju keni vendosur të provoni veten, edhe ti zbuloni botës diçka për veten tuaj. Rimëkëmbja në punë, suksesi.

Peshqit

Ka shumë, shumë gjëra për të bërë: kjo eshtë arsyeja pse herë pas here do tju duhet të ndaloni dhe të pushoni shumë. Sonte mos filloni me fjalime polemike, ju dukeni të hidhur për një çështje familjare ose stafi.

Nessun commento:

Posta un commento