mercoledì 12 luglio 2023

Horoskopi i se e mërkurë 12 Korrik 2023

Horoskopi i se 12/07/2023

Dashi

Të gjitha këto ndikime bëjnë thirrje për një takim dashurie dhe një shpërthim sensualiteti, i cili eshtë përbërësi themelor për jetën e një çifti. Sipërmarrësit favorizohen, lajme që së shpejti do te vijnë.

Demi

Favorizohen ndryshimet, përfshirë studimet dhe aktivitetet. Surpriza në dashuri!

Binjaket

Disa probleme që ju mundojnë për një kohë të gjatë pakësohen. Kryeni projekte, në dashuri mos u bëni shumë kërkues. Dita e tranzicionit.

Gaforrja

Kjo ditë sjell momente të vogla stresi dhe të kapërcyeshme. Ndryshimi i strategjisë për ta bërë një projekt më të mirë.

Luani

Mundohuni të planifikoni biznesin tuaj për të mos humbur duart tuaja. Kujdes nga xhelozia që mund të krijojë probleme të pakapërcyeshme!

Virgjeresha

Situatë më e qetë dhe më e relaksuar, por ju duhet të organizoni një punë të re ose duhet të kërkoni një ndryshim të kohës ose rolit dhe mund të mos jetë e lehtë për ta gjetur atë.

Peshorja

Ju jeni shumë i zhytur në mendime për gjithçka, karakteri juaj i shqetësuar e bën veten të ndihet. Mund të ketë një problem ligjor që duhet përballuar me guxim, por kjo do të ishte një histori e vjetër. Njohje të reja dhe bashkëpunime të reja.

Akrepi

Një shpenzim shumë, i lidhur me makinën ose shtëpinë: mos u shqetësoni dhe mos u zemëroni. Në këtë periudhë luftimet nuk mungojnë dhe edhe në fushën e punës ju duhet të marshoni vetëm.

Shigjetari

Situata e shqetësimit dhe ngadalësimit. Nëse ka një njeri Luan në jetën tuaj, duhet të shmangni garat.

Bricjapi

Nëse keni argumentuar për probleme të parëndësishme, atëherë mos u shqetësoni sepse kjo periudhë shëron plagët, e bën transportin e dashurisë më të nxehtë dhe më intensiv, sidomos sot.

Ujori

Ndonjëherë eshtë e mençur të shtyni atë që duhet të bëni sot deri nesër. Nëse jeni të dashuruar, mos kërkoni më larg se çfarë keni tashmë dhe shtyni çdo diskutim. Një ditë pak e ngarkuar, shumë angazhime.

Peshqit

Ditë e qetë, pa shumë luhatje humori dhe shumë tensione. Puna kërkon kohë, por nuk mund të jetosh pa dashuri ...

Nessun commento:

Posta un commento