martedì 11 luglio 2023

Horoskopi i se e martë 11 Korrik 2023

Horoskopi i se 11/07/2023

Dashi

Një vello ka rënë, ju keni zbuluar një të vërtetë të fshehur. Pranoni një ftesë por sot nuk jeni shumë të bindur për një dashuri.

Demi

Përdorni diplomacinë në vend të agresionit, sigurisht që do të keni rezultate dhe për këtë arsye nuk duhet të tërhiqeni nga mundësitë e reja. Lufton për të pushtuar një rol të ri në punë dhe në dashuri.

Binjaket

Shmangni diskutimet në familje, mendoni me kujdes se si të shpenzoni para, shumë para kohët e fundit kanë dalë. Kur nuk ndiheni në formë perfekte apo dëshironi të gëzoni, bëni pazar, por mos e teproni!

Gaforrja

Një person ju ofron diçka të rëndësishme. Ditë e mire për dashuri, mos lejoni që mosbesimi të mbizotërojë mbi instinktin!

Luani

Dashuri interesante me mundësi edhe për të jetuar një lidhje të re. Koha ideale për të kërkuar diçka më shumë ose nëse punoni vetë për të organizuar veten më mirë për të ardhmen, mos u ndalni tani.

Virgjeresha

Po mendoni të mbylleni me një grup pune, me një lloj pune. Qëndroni të qetë nëse dikush nga e kaluara kthehet. Me Ujorin dhe Binjakët duhet maturi e dyfishtë. Takime të këndshme të mundshme.

Peshorja

Periudha për të shfrytëzuar sa më shumë. Po shkarkoni shumë përgjegjësi. Në këtë drejtim, mbaj mend që do të keni diçka ekstra ...

Akrepi

Të heqni dorë nga një projekt që ka rezultuar i padobishëm ose shumë i shtrenjtë, ata që kanë lëvizur shtëpi duhet të përpiqen të kursejnë pare. Në dashuri ka nga ata që nuk përgjigjen!

Shigjetari

Zemra juaj eshtë shumë e hapur ndaj ndjenjave të reja. Nëse do tju duhej të kaloni një test ose një provim, tani më së shumti eshtë bërë.

Bricjapi

Ditë e favorshme për punë; nëse duhet të nënshkruani një marrëveshje ose një kontratë, nuk ka pengesa, por kjo mund të ndryshojë rregullat e lojës. Je i dashuruar

Ujori

Ditë interesante për dashurinë. Mundësi për punëkërkuesit.

Peshqit

Perspektivat që lindin do tju ndihmojnë të rregulloni jetën tuaj të dashurisë. Merrni përsipër të gjitha angazhimet me paqe mendore, por mbani mend se jeni gati për një ndryshim të madh.

Nessun commento:

Posta un commento