lunedì 3 luglio 2023

Horoskopi i se e hënë 3 Korrik 2023

Horoskopi i se 03/07/2023

Dashi

Shpenzime të papritura, por punë të reja, marrëveshje të vogla falë një shitje, një mundësi në internet. Një njeri i shenjës së Peshores ose Shigjetarit mund të bëhet një referencë në jetën tuaj!

Demi

Ju duhet të merrni masa në mëngjes dhe më pas të shikoni se çfarë ndodh. Në dashuri ka shumë për të provuar, por në çifte afatgjata gjithashtu shumë për të sqaruar. Zgjedhje të reja për shtëpinë.

Binjaket

Ditë e shkëlqyeshme, do të keni mundësinë të ndryshoni diçka në jetën tuaj, si në punë ashtu edhe në dashuri. Do të jetoni një kohë plot premtime.

Gaforrja

Butësia kthehet, një njeri ose një mendim për të kaluarën merr jetë. Sot do të gjeni një qetësi të mirë. Vlerësoni mirë forcën tuaj. Në vendin e punës eshtë më mirë të ndërmjetësoni sesa të sulmoni.

Luani

Mbrëmje interesante, ju mund ta lejoni veten të shkojë në emocione të veçanta. Situatë e favorshme për ata që studiojnë.

Virgjeresha

Dita e rikuperimit psikofizik. Nëse për disa kohë i keni vendosur vetes qëllimin për të arritur një rezultat mund të keni disa konfirmime të shkëlqyera, kurrë mos hiqni dorë. Dëshira kthehet edhe në dashuri.

Peshorja

Ditë interesante, ju gjej të diskutueshëm në familje. Në sferën profesionale do të dëshironi të kishit përgjigje të sigurta dhe jo premtime të paqarta...

Akrepi

Një ditë pak e ashpër, sidomos këtë mbrëmje. Ju duhet të përpiqeni të shmangni keqkuptimet ose qëndrimet intolerante, dyshimet e dashurisë.

Shigjetari

Unë nuk mendoj se ju do të jeni në gjendje të qëndroni me duart tuaja, ka shumë gjëra për të bërë. Në dashuri keni të bëni me një person që ju eludon ose nuk e kupton plotësisht, në fund ju zgjidhni.

Bricjapi

Ju duhet të zgjidhni një mosmarrëveshje të vogël, një çështje parash ose ndonjë pagesë të vonuar. Puna dhe dashuria krijojnë dyshime, ndiheni të pambrojtur por jeni ju që jep përshtypjen e të qeni i palëkundur. Dhe kështu kur ke nevojë askush nuk e kupton ...

Ujori

Nga pikëpamja sentimentale, jo gjithçka eshtë e thjeshtë, mbase keni edhe një njeri të mirë afër, por ata që kanë mundime pune i sjellin në shtëpi. Sonte do të jeni pak i ngadaltë, gjallëria po zvogëlohet.

Peshqit

Çështjet praktike janë më të mira; fitimet në sy. Dashuria eshtë plot me lajme të mira: nëse jeni çift, planifikoni një ngjarje të këndshme!

Nessun commento:

Posta un commento