lunedì 17 luglio 2023

Horoskopi i se e hënë 17 Korrik 2023

Horoskopi i se 17/07/2023

Dashi

Promovime dhe përparime të mundshme. Në dashuri do të gjeni ëmbëlsinë.

Demi

Situata e përgjithshme jep energji të mirë, përfitoni nga orët e ardhshme në përpjekje për të arritur. Lini mënjanë melankolinë dhe mbani mend se po vjen një gëzim pak ose i madh në familje.

Binjaket

Çfarëdo që planifikoni të bëni, më mirë mos nxitoni sepse nxitimi eshtë një këshilltar i keq. Në punë, edhe nëse keni një propozim të mirë, ndoshta nuk dini çfarë të bëni, të thoni jo apo të pranoni. Në të njëjtën kohë, ata që përjetojnë një histori konflikti rizbulojnë qetësinë...

Gaforrja

Aktivitete të reja, mund të mbyllni një rrjedhje, kontrata me më pak para, por të pranueshme. Mos e teproni dhe shmangni polemikat sonte.

Luani

Mundësi të mira. Eshtë koha për të legalizuar një sindikatë, eshtë koha e duhur për ta bërë atë.

Virgjeresha

Kjo eshtë një ditë interesante. Nëse jeni beqarë mund të takoni personin e ëndrrave tuaja. E kuptove se ke bërë një hap të rrezikshëm në punë.

Peshorja

Leni disa shanse të heqin dorë vërtet mund të ishte një gabim i madh. Situatë diskrete në lidhje me formën. Disa diskutime me Virgjëreshën ose Akrepin.

Akrepi

Ka hije, nëse jeni i vetëpunësuar, hiqni gjërat e rëndësishme. Sot do të keni një pasiguri të vogël ose vështirësi fizike, ndoshta sepse jeni duke bërë shumë gjëra.

Shigjetari

Nëse keni aftësinë për të fituar më shumë ose më pak në varësi të mënyrës se si kalon dita, kjo situatë eshtë bindëse. Do të jeni të suksesshëm, veçanërisht nëse lëvizni ose keni kontakte me qytete të tjera.

Bricjapi

Marrëdhëniet me fëmijët mund të mbajnë befasi. Problemi juaj nuk eshtë të dëgjoni të tjerët kur ata ju paralajmërojnë për një rrezik që ju e nënvlerësoni.

Ujori

Kjo ditë fillon në një mënyrë të trazuar. Ju mund të debatoni në dashuri ose të shkarkoni tensionet e lindura jashtë në marrëdhënie. Nëse keni të bëni me një njeri në punë, jini të kujdesshëm...

Peshqit

Sot do të keni disa dyshime të tjera, duket se lodhja ndihet. Në këtë periudhë nuk ndiheni të lumtur, armiq për të luftuar; jini të kujdesshëm.

Nessun commento:

Posta un commento