lunedì 10 luglio 2023

Horoskopi i se e hënë 10 Korrik 2023

Horoskopi i se 10/07/2023

Dashi

Sot nuk keni dëshirë të madhe për tu zënë dhe nuk e përjashtoj mundësinë që të keni nevojë të rishikoni marrëveshje apo projekte pune. Bëni kujdes në dashuri sepse eshtë e vështirë të mbash një qëndrim të kujdesshëm, veçanërisht nëse ai që të pëlqen nuk eshtë i sinqertë me ty.

Demi

Ju duhet të mbani shumë gjëra vetëm, jeni të lodhur. Ndiheni veçanërisht pa kompromis, mos u përpiqni ti zgjidhni gjërat me puls, do të rrezikoni më të keqen!

Binjaket

Eshtë një ditë interesante për punë dhe për dashuri; çdo gjë po lëviz rreth jush në një mënyrë pozitive, dhe kjo sjell optimizëm dhe vullnet për të vepruar. Lajme pozitive për shtëpinë, ndoshta ka probleme në këtë kuptim.

Gaforrja

Shikoni me kujdes në fatura, diçka duhet të pritet. Mos hiqni dorë nga i sigurti për të pasigurtët.

Luani

Në dashuri ju jeni në një fazë të lodhur, realiteti eshtë se jeni të zënë mendërisht me çështje pune, kjo mund të peshojë. Tensione me familjarët. Dikush vazhdon të pengojë rritjen tuaj.

Virgjeresha

Lindja e një dashurie të re eshtë e favorizuar, por eshtë gjithashtu e rëndësishme në këtë periudhë të zhvillojmë mundësi të reja. Forma eshtë më e mirë, duhet të jesh pozitiv dhe optimist.

Peshorja

Një projekt do të duhet të ndryshohet, sillni përpara idetë tuaja për tu përmirësuar. Dashuria paguan peng.

Akrepi

Diçka ju lodhi ose ndoshta kishte disa çudira në familje që mund të kenë shkaktuar disa debate. Në punë duhet durim dhe të jeni më tolerant ...

Shigjetari

Një rrugë e re karriere duhet të studiohet në këto ditë. Kushtojini vëmendje aspektit ligjor të situatave të caktuara. Pasioni mund të ndihej.

Bricjapi

Në të gjitha projektet, nevojitet pak më shumë forcë. Dashuria më kritike sesa pasionante, por jo faji juaj.

Ujori

Më në fund mund të ekspozoni problemet tuaja dhe të gjeni atë që ju dëgjon, sot gjërat funksionojnë më mirë; në dashuri, megjithatë, ju jeni të pavendosur ose puna ju heq kohë nga pasioni.

Peshqit

Duhet më shumë rregull në jetën tuaj: puna mund të njohë një pikë kthese. Të preferuar ata që kërkojnë një dashuri të madhe dhe mbi të gjitha ekziston dëshira për të kompensuar kohën e humbur!

Nessun commento:

Posta un commento