domenica 9 luglio 2023

Horoskopi i se e diel 9 Korrik 2023

Horoskopi i se 09/07/2023

Dashi

Duhet pak durim. Ata që duhet të ndjekin trajtime, terapi, në çdo rast në dhjetë ditët e ardhshme do të duhet të jenë më të kujdesshëm dhe të vëmendshëm ndaj recetave. Në dashuri ka padurim!

Demi

Mund të themi se kjo ditë ju vë në provë. Shumë telashe janë kapërcyer, por herë pas here ne kthehemi në të kaluarën dhe lind nevoja për të vendosur një rregullim për çështjet që kanë mbetur të pazgjidhura.

Binjaket

Ju duhet të shmangni ankthin duke i lëshuar dëshirat tuaja. Nëse keni një histori të qëndrueshme, do të doni të shkelni ...

Gaforrja

Ne nuk duhet ta teprojmë, ju jeni mjaft të lodhur, merre me kujdes informacionin që mbërrin në këtë ditë. Krizat e përkohshme mund të kapërcehen në dashuri.

Luani

Mos u lodhni. Mos e veni dashurinë në fund ...

Virgjeresha

Ka lodhje; nga ana tjetër, javët e fundit kanë qenë shumë të rënda. Më duhet tju kërkoj, të paktën për sot, të bëni disa gjëra, për të mbajtur të gjithë situatën nën kontroll.

Peshorja

Unë gjithmonë këshilloj që të mos jetoni pasivisht, por të përfitoni nga momentet më të mira për tu zënë, veçanërisht në situata kur ju interesoni në një mënyrë të veçantë.

Akrepi

Sot ju jeni veçanërisht i fortë, idetë tuaja vlerësohen. Një ditë pjellore për ndjenjat dhe dikush edhe mund të jetë i pavendosur mes dy historive!

Shigjetari

Sonte tension në marrëdhëniet romantike sepse nëse gjendja shpirtërore bëhet kokëfortësi apo agresion ka rrezik për disa polemika, por në fund ju fitoni.

Bricjapi

Duhet të mbahet mend se shumë janë kthyer nga momentet e lodhjes së madhe. I vëmendshëm ndaj angazhimeve, eshtë vetëm çështje e gjetjes së kohës për të bërë gjithçka.

Ujori

Ditë e rrezikshme për paratë, mbani nën kontroll shpenzimet impulsive dhe veçanërisht të përsëritura. Kini kujdes nga vullneti juaj i mirë: dikush mund të trajtohet me keqdashje.

Peshqit

Situatë e mirë, do të thoja që do të ishte gjithashtu e përshtatshme të mendoni për përfitimet e mëdha të ardhshme. Dashuri e këndshme dhe ditë emocionuese takimesh.

Nessun commento:

Posta un commento