sabato 10 giugno 2023

Horoskopi i se e shtunë 10 Qershor 2023

Horoskopi i se 10/06/2023

Dashi

Dita eshtë mjaft e acaruar, nervoze, por rezultatet do jenë të favorshme. Nëse jeni vetëm, kjo nuk eshtë mbrëmja e duhur për të besuar në dashuri. Jeni shumë kritik!

Demi

Në mëngjes dhimbje koke, energji e ulët; shërim në mbrëmje. Tani mund ti kërkoni partnerit çdo shpjegim që dëshironi.

Binjaket

Ka diçka emocionuese, mund të ketë një takim, një ftesë, diçka të bukur për ta ndarë me miqtë e këndshëm. Dashuri ok.

Gaforrja

Situata që kërkon veprim. Marrëdhëniet tashmë të rrezikuara mund të kenë implikime pozitive për të ardhmen.

Luani

Nuk mungojnë mundësitë e vlefshme në dashuri dhe në sektorin ekonomik. Dikush përpiqet të zgjedh jetën e tyre ... mendoni për përparësitë tuaja reale.

Virgjeresha

Dita juaj e pjesës! Në dashuri eshtë e vështirë gjatë kësaj periudhe të mos takoheni. Lajm i mirë edhe për ata që kanë mbyllur një histori.

Peshorja

Në dashuri, nëse dëshiron, merru me punë. Kjo eshtë një kohë kur duhet të përballeni me të tjerët, por mbi të gjitha për ta bërë të qartë vetveten. Një njeri i Dashit ose Ujorit mund të jetë referenca juaj.

Akrepi

Dikush ka tradhtuar besimin tuaj në dashuri gjatë tre muajve të fundit. Momenti i tensionit në familje ...

Shigjetari

Do të duhet të mos mendoni çështjet parësore. Nëse vendosni të adresoni një problem familjar, flisni sot.

Bricjapi

Njohuri e madhe. Ditë aktive dhe pozitive.

Ujori

Ditë e lodhshme për tu menaxhuar, shumë çështje do të mbeten pezull. Kini kujdes që të mos rrini kot me njerëz të çuditshëm ose të pavendosur sepse tani keni nevojë për siguri.

Peshqit

Kaloni më shumë kohë të lirë me ata që doni. Ju keni një dëshirë, për të ndryshuar jetën tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento