venerdì 9 giugno 2023

Horoskopi i se e premte 9 Qershor 2023

Horoskopi i se 09/06/2023

Dashi

Ju mund të jeni plot angazhime, mund të fillojë një program i ri për të cilin nuk jeni plotësisht të bindur. Duhet pak durim në të gjitha marrëdhëniet.

Demi

Shpërblimet morale dhe kënaqësitë financiare. Mundësi të mira në punë, por edhe në dashuri. Mbrëmje pasionante. Telefonata të pasionuara dhe kontakte të vlefshme.

Binjaket

Ndryshimet që keni kërkuar në jetë dhe në veçanti në situatën emocionale mund të vijnë gjatë kësaj periudhe, sot gjërat janë më mirë dhe mund të nënshkruani një armëpushim.

Gaforrja

Dita e sotme premton të jetë një ditë e gjallë me disa surpriza të këndshme. Ata që kanë konkretitet në qëllimet e tyre dhe e dinë se ia vlejnë, si në dashuri ashtu edhe në punë, do të arrijnë shumë, por duhet durim, gjithçka po rishikohet.

Luani

Disa kohë më parë keni qenë me të vërtetë shumë nervozë dhe filluan situata të pakëndshme që akoma duhet të përpiqeni ti zgjidhni. Ata që kanë një aktivitet të pavarur duhet të bëjnë zgjedhjet e duhura, më mirë të shmangin lënien e caktuar për të pasigurtën. Në dashuri, disa mendime të dyta ...

Virgjeresha

Kujdes me njerezit që nuk i njihni mirë: javët e fundit nuk kanë qenë të lehta për dashurinë. Mendimet për punën kërkojnë kohë, kjo mund të jetë një problem.

Peshorja

Disa zgjedhje, mendime, tensione të përjetuara kohët e fundit do të zhduken. Në dashuri ekziston mundësia e një rikthimi. Nuk përjashtoj lajmet e mira në punë.

Akrepi

Kjo ditë fillon mirë edhe nëse ka akoma shumë angazhime ose shqetësime shumë. Ji më diplomatik me të tjerët ...

Shigjetari

Nëse jeni profesionist i pavarur përpiquni të lëvizni me kujdes dhe diplomaci, jo të gjithë janë shokët tuaj dhe tensioni në punë eshtë shumë i lartë. Tregimet e reja duhen testuar, dashuria i nënshtrohet rishikimit.

Bricjapi

Ata që janë vetëm nuk duhet të qëndrojnë në shtëpi, por duhet të kërkojnë dashuri. Ndonjëherë nuk ndiheni të kuptuar plotësisht.

Ujori

Në dashuri ndiheni pak të mërzitur ose ndoshta një njeri që dëshironi tani eshtë më larg jush. Mos harroni se do të duhet të punoni shumë për të shmangur kapërcimin ose pengimin.

Peshqit

Disa tensione në punë kanë qenë të larta, ndoshta dikush ka ndryshuar rolin tuaj, detyrat tuaja. Mos e teproni, sot duhet shmangur disa tensione.

Nessun commento:

Posta un commento