domenica 11 giugno 2023

Horoskopi i se e diel 11 Qershor 2023

Horoskopi i se 11/06/2023

Dashi

Shumë gjëra për të bërë ndoshta, pak trazira të brendshme dhe mbi të gjitha pak pakënaqësi për mënyrën se si po shkojnë gjërat, por pasdite sjell këshilla. Kurse dhe vendpushime të çuditshme historike, tani emocionet llogariten në jetën tuaj!

Demi

Një ditë që lë diçka për të dëshiruar, disa mund të ndihen më të pamotivuar. Dashuria bëhet më e ndrojtur sepse nuk pranoni më disa rregulla ose qëndrime.

Binjaket

Këtu eshtë një ditë e bukur për tu vënë re, për të fituar një sfidë. Dashuritë që kanë lindur tani janë të qëndrueshme; kush eshtë në çifte do të tundohet nga shkelja!

Gaforrja

Do të mund të shlyeni shpejt detyrimet e prapambetura, megjithatë në këtë ditë ka ende pak padurim në mëngjes. Shumë detyrime, edhe ju keni të drejtë të argëtoheni!

Luani

Ju eshtë dashur të ankoheni për çështje të ndryshme dhe me arsye, por sot gjërat janë më mirë. Zemra dëshiron pjesën e saj, ajo gjende ndjenja. Ka nga ata që ju bëjnë fillin ose interesohen për ju.

Virgjeresha

Një ngjarje e rëndësishme në lidhje me një njohje të re mund të sjellë në një farë mënyre shpresa të reja, ose në çdo rast të rrisë dëshirën për të filluar përsëri të besosh në dashuri.

Peshorja

Një takim mund tju bëjë nervoz, të lodhshëm këtë ditë. Më mirë të mos izoloni veten ose të përpiqeni me çdo kusht të shfryni nervozizmin që ndjeni brenda. Kini kujdes për radhët, shmangni trafikun nëse lëvizni.

Akrepi

Mirë nëse duhet të përballeni me një njeri ose ndoshta ti deklaroni dashurinë tuaj. Me Peshqit dhe Demin mund të bëni plane afatgjata.

Shigjetari

Sot, nga frika se mos bëni një gabim, ju nuk lëvizni dhe prisni që të tjerët të vendosin për ju. Në dashuri, durimi juaj ka një kufi.

Bricjapi

Eshtë një ditë nervoze. Kockat janë një pikë e dobët, po kështu eshtë edhe qafa e mitrës.

Ujori

Ju mund të ndiheni të testuar, lodhja ndihet në këtë ditë të veçantë. Dikush i dashuruar po ju zhgënjen. Grindje që lindin edhe për kokëfortësinë tuaj.

Peshqit

Dita fillon vërtet mirë, me të vërtetë këshilla eshtë të mbyllni sot të gjitha gjërat që ju interesojnë më shumë. Eshtë e mundur të mbydhni diçka më shumë nëse takoni Demin ose Virgjëreshën.

Nessun commento:

Posta un commento