mercoledì 28 giugno 2023

Horoskopi i se e mërkurë 28 Qershor 2023

Horoskopi i se 28/06/2023

Dashi

Një ditë pak e lodhshme. Merrni ndihmë për çështje juridike dhe, veçanërisht nëse keni ndërmend të ndryshoni një vend pune, edhe brenda së njëjtës kompani.

Demi

Sot eshtë mirë, por në ditët në vijim ju mund të shihni gjithçka në një dritë tjetër. Periudha ndihmon për tu rikthyer në lojë.

Binjaket

Keni energji të shkëlqyeshme, por kjo nuk mjafton, ka kundërshtarë, njerëz që përpiqen të fusin një çelës në punë. Ju jeni shumë të zënë nga puna dhe pjesën tjetër e vendosni në fund.

Gaforrja

Ditë e favorshme në dashuri: mund të sqaroni disa dyshime. Eshtë koha më e mirë për tu rikthyer në lojë!

Luani

Diçka mund tju dëmtojë nervat në dashuri ose ka më pak kohë për partnerin tuaj. Duhet të kurseni para sepse kjo ditë përfshin disa shpenzime të paplanifikuara.

Virgjeresha

Nëse kompania juaj ju lejon të ndryshoni rolet ose nëse mendoni se duhet të merreni me diçka të re, së shpejti do të keni mundësitë që kërkoni.

Peshorja

Zgjedhje të mira që ju bëni në këtë ditë dhe gjithashtu mund të merrni një detyrë të rëndësishme. Në dashuri ju mund të bëheni shumë të vendosur.

Akrepi

Periudha e rishikimit, marrëveshjet, bashkëpunëtorët, shoqatat. Situata e pasigurt në dashuri, mosinteresimi juaj gabohet për snobizmin, mendimet e dyta për një bashkëjetesë.

Shigjetari

Zemra rreh shpejt, emocione në pistë. Ka diskutime rreth një ndryshimi në punë, ju nuk duhet të keni frikë prej saj.

Bricjapi

Ju do të keni një ngarkesë të madhe energjie që mund ta përdorni në kohën e lirë, gjithashtu mund ta përdorni për të mbyllur situata që nuk ju interesojnë. Vazhdoni, edhe nëse mendoni se eshtë në rregull të mbyllni diçka ose të ndryshoni kurs.

Ujori

Mundohuni të qëndroni të qetë, pavarësisht provokimeve që mund të vijnë nga një familjar. Kujdes në marrëdhëniet me Peshqit dhe Virgjëreshën. Mirëkuptime të mira të mundshme me shenja të tjera.

Peshqit

Nëse keni një biznes, të hapur për publikun, fitoni më shumë sot. Eshtë normale të ndjeni pak energji elektrike në ajër!

Nessun commento:

Posta un commento