martedì 27 giugno 2023

Horoskopi i se e martë 27 Qershor 2023

Horoskopi i se 27/06/2023

Dashi

Polemikë këtë ditë ose në çdo rast pak e çorganizuar. Bëni gjërat më të rëndësishme në mëngjes. Dashuria: hiqni ata që ju bëjnë të vuani. Mos u lodh!

Demi

Nëse keni një biznes do të merrni oferta të shkëlqyera dhe të dobishme. Ligjërimi i dashurisë eshtë në rimëkëmbje për ata që kërkojnë mirë.

Binjaket

Ju jeni të lodhur, por do të jeni në gjendje të pajtoni nevojat tuaja me ato të mjedisit. Konfirmimet në punë, kështu që gjithçka që vendosni të funksionojë mirë.

Gaforrja

Ditë e shkëlqyer, shumë ankthe do të ikin. Ofertat e punës janë atje, merrni parasysh përparësitë. Rikuperimi në dashuri.

Luani

Ka shumë pavendosje në punë, nevoja për të ndryshuar ose përndryshe të bëni zgjedhje të ndryshme rritet, duhet të prisni disa muaj para se të revolucionarizoni jetën tuaj. Iftet e formuara ose bashkëjetesa së fundmi janë më shumë të përkushtuar për të organizuar sesa ta duani njëri tjetrin dhe marrëdhëniet në krizë nuk rikuperohen lehtësisht ose ... në kohë më të mira.

Virgjeresha

Situata që ju keni pjekur në të kaluarën dhe që nuk jeni përballur kurrë, tani rishfaqen në të gjithë fuqinë e tyre. Eshtë e mundur të programohen ngjarje ose lajme. Ndonjëherë je tepër i ngurtë, skematik në përballjen me realitetin.

Peshorja

Ju duhet të shtrëngoni dhëmbët, nuk ju pëlqen ajo që po bëni në fushën profesionale. Hipotekat ose kreditë të shqyrtohen me kujdes. Një mbrëmje e zhytur në mendime, dashuria ndonjëherë sjell tension dhe duhet të jesh i kujdesshëm.

Akrepi

Fuqite janë të shumtë, por sot jeni të padurueshëm, ka të ngjarë që dikush do ta gjejë veten duke debatuar në familje. Përplasjet e pasagjerëve me kush përfaqëson autoritetin.

Shigjetari

Një ditë tensioni, mbase për sot do të jetë më mirë të mos bëjmë shumë. Në dashuri ka pasur shumë fatkeqësi ose situata të vështira për tu menaxhuar.

Bricjapi

Në këtë ditë eshtë më mirë të thuash jo përballjeve të drejtpërdrejta. Dite e lodhshme.

Ujori

Kontaktet e mira dhe kontratat e punës. Për çifte që janë projekte të forta për të bërë së bashku ...

Peshqit

Orët interesante për të menduar për të ardhmen. Në sferën profesionale, gjithçka po shkon më mirë nga sa mendoni.

Nessun commento:

Posta un commento