giovedì 29 giugno 2023

Horoskopi i se e enjte 29 Qershor 2023

Horoskopi i se 29/06/2023

Dashi

Dyfishoni fatin por edhe mundësinë për të mbyllur kontrata të shkëlqyera nëse jeni i vetëpunësuar. Një mirëkuptim i mirë në dashuri, por kini kujdes nga paratë.

Demi

Ekziston rreziku i polemikave. Sot jeni më të hutuar, në dashuri do keni rikonfirmime. Mos u izoloni, mos kini frikë ta lini të ikë.

Binjaket

Kjo eshtë një ditë që ju afron me njerëzit që ju duan, pas një beteje të madhe dikush merr një konfirmim. Ju keni shumë energji sonte, përdorni atë siç e shihni të arsyeshme.

Gaforrja

Ju nuk dukeni veçanërisht të kënaqur me mënyrën se si disa gjëra po shkojnë në punë. Mos i derdhni tensionet e sotme në dashuri.

Luani

Shumë situata, veçanërisht të dashurisë, duhet të menaxhohen me vëmendje dhe pozitivitet. Midis sot dhe nesër ka të ngjarë që ju do të duhet të heshtni shumë njerëz, vonesa të vogla.

Virgjeresha

Ju jeni shumë të shqetësuar dhe të stresuar për përgjegjësitë dhe afatet në sektorin profesional - relaksohuni pranë personit që doni. Mendoj se eshtë e nevojshme të rifitojmë njëfarë fortësie dhe mbi të gjitha forcën fizike...

Peshorja

Një ndjenjë eshtë sërish protagoniste dhe brenda pak ditësh do të rikuperoni edhe një ngarkesë të mirë energjie. Për dikë udhëtime ose punë të reja në sy. Faza e afrimit në dashuri ...

Akrepi

Jeni pak i nënshtruar, ka të ngjarë të keni të bëni me njerëz që nuk e kuptojnë vlerën tuaj në vendin e punës ose të impononi gjëra që nuk dëshironi ti bëni.

Shigjetari

Do të arrini të shkëputeni nga një situatë që ju ka mbajtur robër. Eshtë e lehtë që ju të doni të ndiqni një rrugë të re të jetës, gjëja e madhe eshtë që ndiheni më të fortë brenda, ju rezistoni më shumë ndaj sulmeve të jashtme.

Bricjapi

Horoskop i shkëlqyeshëm për punë dhe studim në funksion të muajve të ardhshëm, e kujtoj atë veçanërisht për ata që kanë projekte të mira pune. Çifte tashmë të testuara mund të mendojnë për të investuar disa para.

Ujori

Sot mund të ndjeheni çuditërisht të pakëndshme. Ju po kërkoni dashurinë për jetën por atëherë nuk doni lidhje fikse ose shumë detyruese, gjeni një bazë të mesme.

Peshqit

Ka shumë për të bërë dhe ata që kanë biznesin e tyre mendojnë se gjërat po ndryshojnë për mirë. Periudha pjellore për çifte. Nëse ka një ndryshim do të rezultojë pozitiv në fund.

Nessun commento:

Posta un commento