mercoledì 14 giugno 2023

Horoskopi i se e mërkurë 14 Qershor 2023

Horoskopi i se 14/06/2023

Dashi

Një periudhë problematike për ata që doni, një rënie e lehtë e dëshirës. Paratë për një projekt nuk mjaftojnë.

Demi

Kini kujdes me paratë, veçanërisht nëse keni ndërmend të lëvizni ose të shkoni në qendrat tregtare në këtë ditë. Dikush eshtë dashur të ndryshojë një rrugë pune me gjithçka që ndjek, sot lodhja ndihet.

Binjaket

Në punë gjërat po shkojnë mirë, por ndoshta ju e keni gjetur veten përballë një armikut, dikujt që eshtë përpjekur të vendosë një çelës në punë dhe tani duhet të përpiqeni të kompensoni kohën e humbur.

Gaforrja

Nëse ka kredi të vjetra për tu kërkuar ose punë të reja që mund të sjellin para, situata eshtë e favorshme, dhe edhe ju rekomandoj që të hapni mëngët dhe të veproni tani.

Luani

Forcat nuk mungojnë dhe aftësia juaj për veprim eshtë dyfish në krahasim me të kaluarën, me këtë ngarkesë të shkëlqyeshme mund të shkoni larg. Ata që tashmë kanë pasur një konfirmim të kohëve të fundit janë të lumtur, por ata e dinë se duhet të punojnë shumë për të mbajtur besimin me disa angazhime të rëna dakord. Dashuri në shërim.

Virgjeresha

Mundësi për ata që kërkojnë punë. Lajme në dashuri për shumë të rinjtë.

Peshorja

Mundohuni të mos derdhni ankthe në dashuri. Ju mund të ndiheni pak melankolik sot.

Akrepi

Një situatë pune ju merr gjithë kohën: eshtë sikur ka një hendek mes jush dhe familjes suaj këto ditë. Në dashuri gjithçka eshtë vendosur në duart tuaja. Lëvizni me kujdes në çështjet financiare që ende duken në pritje.

Shigjetari

Shumë janë të lodhur dhe e tregojnë këtë. Unë rekomandoj ti kushtoni vëmendje asaj që ka të bëjë me punën dhe këtu duhet të kujtoj se ju pëlqen apo nuk doni duhet të ndryshoni një punë, një rol, ndoshta nuk jeni ju që e dëshironi atë.

Bricjapi

Përmes atij ajri melankolik, të diskutueshëm. Ju jeni të dyshimtë në dashuri, një miqësi vihet në dyshim.

Ujori

Argëtohuni dhe mos mendoni për problemet sa eshtë e mundur. E them shpesh këtë por mos harroni: mos humbni kohë me njerëz që nuk ju meritojnë.

Peshqit

Situata e kontrastuar, por edhe stimuluese. Shanset janë që ju duhet të filloni nga e para, të filloni një përvojë të re.

Nessun commento:

Posta un commento