martedì 13 giugno 2023

Horoskopi i se e martë 13 Qershor 2023

Horoskopi i se 13/06/2023

Dashi

Do të dëshironi të kishit vetëm njerëz vitalë në krah, plot optimizëm. Nëse një derë mbyllet në dashuri, një derë do të hapet, kjo vlen edhe për punën.

Demi

Shmangni të menduarit se nuk mund ta bëni sepse eshtë krejt e kundërta. Për punë gjithashtu pranoni mundësi të reja të mjediseve ose sektorëve të rinj.

Binjaket

E ardhmja ju jep shpresë të lartë. Në dashuri mund të afroheni më shumë me një njeri që për arsye të ndryshme ishte larguar ose që e kishit vënë në dyshim.

Gaforrja

Ditë e bukur që ju përfshin. Mundësi të pakonceptueshme, kontakte me njerëz të ndryshëm dhe paqe e bërë në dashuri.

Luani

Vala e forcës që përfaqëson në thelb një lloj revolucioni të vogël ose të madh në jetën tuaj. Sot mund të keni konfirmim se një person ju do. Edhe në punë mund të bëni një zgjedhje fituese, përpiquni të mos e shtyni atë që mund të bëni tani!

Virgjeresha

Prestigji në rritje, nuk ka siguri për atë që duhet të bëni, por eshtë e drejtë në këtë periudhë të kthehesh në lojë, në treg. Dashuria intensive, ajo mund të rilindë nëse ka pasur një krizë në të kaluarën.

Peshorja

Diskutimet në shtëpi për arsye parash, në lidhjet midis prindërve dhe fëmijëve mund të lindin disa ndërlikime ose shqetësime të vogla. Eshtë e sigurt që gjallëria nuk do të jetë e tepruar në punë dhe me të tjerët. Bëni pushim për reflektim.

Akrepi

Veproni më mirë sot, veçanërisht nëse doni të përparoni me ata që doni. Eshtë e rëndësishme të forcohen projektet ekzistuese të punës. Do të ndryshoni shumë gjëra në jetën tuaj, të cilat nuk i keni bërë në një kohë të gjatë.

Shigjetari

Në dashuri sot diçka nuk shkon, por asgjë për tu shqetësuar. Sot ka më shumë përpjekje, ata që punojnë në kontakt me publikun do të duhet të jenë të kujdesshëm për të mos humbur durimin.

Bricjapi

Një ditë e mirë që ju fton të planifikoni një mbrëmje dashurie, disa për shumë kohë për të menduar vetëm për paratë dhe profesioni i kanë harruar ndjenjat. Kjo ditë sjell këshilla.

Ujori

Për projektet që keni në mendje, nuk ka burimet e duhura ose nuk dëshironi të flisni me njerëz që thjesht ju humbin kohën: eshtë një ditë e zakonshme nën ton!

Peshqit

Kjo ditë fillon në një mënyrë shumë të trazuar. Këto ditë dikush shqetësohet pak sepse duhet të zgjedh jetën e tij, ti afrohet vendit të punës ose të zhvendoset diku tjetër.

Nessun commento:

Posta un commento