giovedì 15 giugno 2023

Horoskopi i se e enjte 15 Qershor 2023

Horoskopi i se 15/06/2023

Dashi

Eshtë një ditë e mirë ku mund të përballeni edhe me diskutime në punë dhe në ambiente të tjera. Një udhëtim dhe një ftesë mbërrin papritur, ti e di që kur je larg ambientit të zakonshëm jeton më mirë. Mblidhni miqtë tuaj më të vërtetë.

Demi

Do të jetë pikërisht në punë dhe studime që do të ndjeni një ngarkesë të madhe pozitive dhe fat të mirë. Do të keni lajme të mira. Vetëm çifte tashmë të vjeter për ca kohë janë në krizë.

Binjaket

Ditë e gjallë, kënaqësi gjatë rrugës. Sa i përket dashurisë, ju jeni më të afruar dhe gati për të bërë një kërkesë më te mire.

Gaforrja

Eshtë e mundur të merren përparësi të mëdha në nivelin e punës. Në dashuri shmangni ndjeshmërinë dhe afrojuni personit që doni me qetësi.

Luani

Kujdes në çështjet e përditshme, mos bëni hapin më të gjatë të këmbës, nëse ka pasur një ndërprerje në punë ose ndonjë problem që ju nevojitet për të gjetur zgjidhje, mund të keni sukses.

Virgjeresha

Një ditë pak e nënshtruar. Në ditën e dashurisë pak polemikë, gatishmëri për të ndryshuar, ne mendojmë për një transferim.

Peshorja

Ju po rikuperoni, jeni shumë të fortë, së shpejti lajmet e mira mund të vijnë. Lidhje të reja në miqësi, të kënaqshme nga pikëpamja mendore dhe ideale, takime të reja të preferuara.

Akrepi

Kontaktet paksa të vështira. Disa mendime kanë të bëjnë me studimin. Kaloni kohë me miqtë dhe ndiqni projekte të reja. Udhëtimet e preferuara, dokumente për shqyrtim.

Shigjetari

Gjërat po shkojnë mirë, ju gjithashtu do të jeni në gjendje të rikuperoni një marrëdhënie, mbase keni ekzagjeruar në një argument por ka edhe kohë për të kërkuar falje ose për tu rikuperuar.

Bricjapi

Duhet të keni kujdes me portofolin tuaj, me shpërqendrime. Një ndryshim i punës eshtë jo bindës ose dikush po ju provon durimin.

Ujori

Duhet thënë se sot në skenë mund të mbizotërojë lodhja dhe nervozizmi, por e gjithë kjo nuk duhet të kthehet në dashuri. Jashtë formës për të luftuar, më shumë lodhje, keni shpenzuar shumë kohë vetëm në punë kohët e fundit.

Peshqit

Në këtë ditë, ka ende disa diskutime për të ndalur, dhe këto ditë keni shumë gjëra për të bërë. Diskutime të mundshme me një anëtar të familjes.

Nessun commento:

Posta un commento