martedì 6 giugno 2023

Horoskopi i se e martë 6 Qershor 2023

Horoskopi i se 06/06/2023

Dashi

Ju kaloni ditë në të cilat bëni shumë gjëra dhe të tjera në të cilat jeni plotësisht apatik, sot nuk ndjeheni sikur të bëni asgjë ose në çdo rast ka vonesa të vogla ose të mëdha, tensione për të kontrolluar.

Demi

Një ditë kur ju mund të merrni kënaqësi. Në punë do të ketë një lloj rritje pozitive, ju po i hiqni kohë dashurisë për shumë shqetësime.

Binjaket

Nëse keni ndërmend të flisni qartë, kini kujdes që të mos krijoni incidente diplomatike. Diçka duhet të sqarohet, por do të ishte më mirë ti bëni gjërat me qetësi. Disa shqetësime mund të lindin në familje ...

Gaforrja

Ju keni shumë gjëra për të bërë dhe duhet të përpiqeni të shmangni përplasjet e dashurisë, një person nga e kaluara mund të bëhet protagonist. Një diskutim në shtëpi do të bëhet me pincë veçanërisht sonte.

Luani

Nëse ka pasur polemika, duhet të shkoni përpara dhe mos këmbëngul ti propozoni ato përsëri. Kërkohet shumë përpjekje, por nuk mund të mbështeteni gjithnjë në bashkëpunëtorët e duhur ose njerëzit e besueshëm.

Virgjeresha

Në këtë ditë do të jeni pak të shpërndarë, madje edhe në dashuri është e mundur të jetoni mes ulje ngritjes. Kokat, kontaktet kanë ndryshuar, fakti eshtë se në punën tuaj ka disa risi dhe disa gjendje shpirtërore të keqe për të luftuar.

Peshorja

Miqësitë me ndikim mund tju ofrojnë një marrëveshje. Sindikata juaj ka treguar dobësitë e saj? Tani mund të përpiqeni ta rigjeni atë me qëndrime më aktive. Mirë për ata që duan të krijojnë veprimtari të reja.

Akrepi

Sot kemi një energji të mirë, situata me fat dhe mundësinë e zgjidhjes së problemeve që kanë krijuar dyshime në të kaluarën, disa shpenzime në shtëpi.

Shigjetari

Duhet të keni kujdes dhe të shmangni çdo aksident diplomatik. Sot duhet të përballeni me ndonjë vonesë ose person në kundërshtim me idetë tuaja.

Bricjapi

Ndiheni më të lodhur: kësaj here nuk do të pranoni përjashtime; nëse një histori ka vazhduar për ca kohë do të dëshironi që dikush tju bëjë një propozim konkret. Situata e punës eshtë e gatshme për një ndryshim.

Ujori

Do të keni një shans për të ribërë veten dhe dikush mund të ketë filluar tashmë një punë të re. Ka nga ata që mund të kenë thënë tashmë po ose janë në kërkim të një shoku shpirtëror. Arsyetimi në dashuri nuk funksionon, lëreni të lirë instinktin tuaj.

Peshqit

Ulje dhe ngritje, kjo është një ditë e keqe. Mos u dorëzoni në provokime dhe përpiquni të endeni në mendje, nervozizëm.

Nessun commento:

Posta un commento