lunedì 5 giugno 2023

Horoskopi i se e hënë 5 Qershor 2023

Horoskopi i se 05/06/2023

Dashi

Biznesi zgjon, projekton mirë, bashkëpunëtorë ose partnerë të rinj, ndryshime të pashmangshme. Preferuan ata që tashmë kanë një dashuri dhe duan të jetojnë së bashku ose të martohen.

Demi

Ju duhet të ndërmarrni iniciativa të reja, por kini kujdes nga paratë, disa aktivitete janë shumë kërkuese dhe jo shumë fitimprurëse. Kohët e fundit nuk jeni të kënaqur me shpjegimet ...

Binjaket

Keni nevojë për relaksim të madh, pushim, prandaj kjo ditë duhet kushtuar: njëra anë nuk eshtë lodhja; kujdesuni për trupin. Ju mund të zemëroheni me një të afërm ose një të dashur.

Gaforrja

Ekziston një ngërç i lehtë, shqetësim, ju duhet të ndërmarrni iniciativa të rëndësishme. Dashuria duket larg ...

Luani

Pyesni, lëvizni, bisedoni me një shef, bashkëpunëtor, bëni pyetje. Dita që ju bën më emocionues, të ndjeshëm, mund të eksitoheni për pak kohë, thirrje telefonike ose takime të papritura.

Virgjeresha

Ditë nervoze sepse çdo herë duhet të provoni se çfarë vleni. Mundohuni të relaksoheni sonte. Akuariumi irritues.

Peshorja

Çështje të pazgjidhura mund të dalin. Ditët e fundit ka të ngjarë që të keni përjetuar edhe lodhje fizike, një sëmundje e lehtë sezonale.

Akrepi

Njohuri të vlefshme, ju ktheheni në skenë, duhet të mbroheni kundër një akuze, dikush brenda ditëve të ardhshme do të konsultohet me një ekspert. Do të merrni një propozim të veçantë.

Shigjetari

Do të keni mundësi të bëni zgjedhje me mend dhe krijuese që do të sjellin shpërblime të shkëlqyera. Të gjitha lajmet duhen inkurajuar.

Bricjapi

Sektori praktik eshtë i ndikuar mirë dhe ju mund të mbyllni marrëveshje të mira parash sot. Liri e madhe lëvizjeje dhe sidomos nëse ka pasur një ndarje mund të korrigjohet, mundësi.

Ujori

Do keni shumë gjëra për të bërë, por mos bëni asnjë përpjekje dhe mbi të gjitha sonte përpiquni të shmangni debatet në lidhje me paratë apo çështjet e pazgjidhura familjare. Në dashuri është më e vështirë të zgjidhësh nyjet: maturi dhe shumë durim.

Peshqit

Mos e merrni lehtë një ftesë, një emocion, një takim sepse sot falë krijimeve të reja, stimujve të rinj mund të shkoni larg. Favorizoni marrëveshjet dhe provat.

Nessun commento:

Posta un commento