mercoledì 7 giugno 2023

Horoskopi i se e mërkurë 7 Qershor 2023

Horoskopi i se 07/06/2023

Dashi

Dita kur duhet të dëgjoni shumë njerëz pavarësisht nga vetja juaj; kritikat ndaj një institucioni, një kolegu, marrin kohë për të reflektuar; në dashuri peshon monotonia, mbetet një tension i vogël.

Demi

Së shpejti duke punuar një lajm, do të jetë e nevojshme të rindizni ose modifikoni një projekt. Trupi eshtë testuar, ju po kërkoni dikë që tju ndihmojë, nuk mund të bëni gjithçka vetëm.

Binjaket

Eshtë koha e mirë për të thënë se të dua, të përqafosh projekte të reja. Mundohuni të takoheni mbi të gjitha me njerëz të këndshëm do ti bëni vetes mirë.

Gaforrja

Ndjenjat në plan të parë, nëse jeni vetëm nuk mendoni se mund të qëndroni atje për një kohë të gjatë, mund të mësoheni por në fund të fundit keni nevojë për krahasime. Zgjedhja e mundshme e punës në ditët në vijim.

Luani

Ju jeni më të disponueshëm për njerëzit përreth jush. Dita e rimëkëmbjes për punë.

Virgjeresha

Dëgjoni dikë që mund tju japë këshilla të shkëlqyera, ka ardhur koha që të ndiheni, të jetoni një marrëdhënie me më shumë entuziazëm. Vetëm falë projekteve të reja, qëllimeve që duhet të arrihen, do të mund të arrini shumë ...

Peshorja

Ju keni aftësinë të përqendroheni. Mundësi të shkëlqyera për ata që kërkojnë situata të reja. Nata e mendimeve pozitive në dashuri.

Akrepi

Në punë do dini të fitoni një vend në diell dhe aftësitë tuaja me kontributet tuaja do të jenë thelbësore. Për disa të lindur të kësaj shenje ka një lëvizje ose ndryshim të madh në të ardhmen.

Shigjetari

Në këto ditë ju përpiqeni të bëjë të pamundurën për të gjetur qetësi. Më mirë ti jepni hapësirë dashurisë sepse puna aktualisht përfshin shumë sakrifica dhe pak fitime, shumë do të ndryshojnë së shpejti nëse bëni kërkesa.

Bricjapi

Kjo periudhë thekson nevojën për një ndryshim të drejtimit në biznes. Kaloni kohë në kujdesin për trupin eshtë e rëndësishme.

Ujori

Ju nuk ju mungon energjia në punë, por në të njëjtën kohë ka shumë konkurrencë. Propozimet e dashurisë mbetën të jashtëzakonshme.

Peshqit

Nëse ju pëlqen një njeri takim këto ditë, sharmi juaj eshtë në nivelin më të lartë. Një emocion i madh për një marrëveshje, para për të shpenzuar, negociata me fat.

Nessun commento:

Posta un commento