lunedì 26 giugno 2023

Horoskopi i se e hënë 26 Qershor 2023

Horoskopi i se 26/06/2023

Dashi

Ju keni filluar një punë ose projekt kompleks, i cili do të paguajë vetëm pas shumë muajsh; nuk jeni të kënaqur me atë që bëni. Njohuritë nuk duhet të nënvlerësohen, veçanërisht nëse zemra ka qëndruar vetëm për një kohë të gjatë.

Demi

Ditë shumë e ngarkuar, shumë e lodhshme dhe përfshin disa shpenzime shtesë. Iftet e moshuara pësojnë një rënie të dëshirës.

Binjaket

Situatë e vlefshme për çdo lloj rikuperimi, si në dashuri ashtu edhe në punë. Fat në kontaktet ose nëse udhëtoni.

Gaforrja

Mundohuni të mos e derdhni në sferën sentimentale atë pakënaqësi të çuditshme që po përjetoni me çështjet e punës, sepse rrezikoni të humbni partnerin.

Luani

Shëndet më i mirë, transformime të vazhdueshme, investime pozitive. Puna eshtë në një fazë diskrete!

Virgjeresha

Njerëzit që kanë një biznes por edhe studentët do të mbështeten në mënyrë efektive. Zemra kërkon një rilindje të madhe me lajme të mira, ndaj nuk këshillohet të kapeni nga ankthet e kota.

Peshorja

Një situatë e mirë, do të kemi një ditë shumë të ngarkuar për punë. Planifikoni një ngjarje me partnerin tuaj ose përpiquni të zgjeroni rrethin e të njohurve ...

Akrepi

Veproni tani, mund të arrini rezultate të rëndësishme nëse nuk i lejoni vetes të keni frikë se mos bëni gabime. Ju mund të bëni një marrëveshje afatgjatë me një njeri të Demit ose Gaforres.

Shigjetari

Në dashuri eshtë një periudhë pushimi dhe nuk eshtë faji juaj. Lëvizni nëse keni ndërmend të udhëtoni ose të flisni për biznes.

Bricjapi

Në vepër kishte një mbyllje ose vullnet për të mbyllur një rrugë ose për të provuar një tjetër. Pranoni ftesat me kujdes, të rrethuar nga pak njerëz, por të besueshëm.

Ujori

Dashuria nuk eshtë e lehtë për të jetuar, një njeri eshtë larg, ju mund të ndjeni dëshirë për ata që janë tashmë të lidhur ose shumë larg nga mendimet tuaja. Ka të ngjarë që këto ditë ju duhet të harroni një gabim të pësuar kohët e fundit.

Peshqit

Për projektet që keni në mendje, nuk ka burime të duhura ose nuk doni të bisedoni me njerëz që vetëm ju bëjnë të humbni kohë. Ju nuk jeni në gjendje ti rezistoni një tundimi, nuk dini të përmbaheni apo jo. Mos i vini në dyshim marrëdhëniet e rëndësishme për asgjë.

Nessun commento:

Posta un commento