domenica 4 giugno 2023

Horoskopi i se e diel 4 Qershor 2023

Horoskopi i se 04/06/2023

Dashi

Nuk duhet të shpenzojmë shumë para, eshtë më mirë të përmbajmë rezultatet. Eshtë e mundur që të mos keni kohë ti kushtoni ndjenjave, nuk eshtë gjë e mirë!

Demi

Dite e mire sot. Si çift, kushtojini vëmendje xhelozisë që do të përulet disi. Emocionet dhe risitë në familje po vijnë ose kanë mbërritur tashmë, mundësi.

Binjaket

Sa i përket dashurisë, ju jeni jetik, keni një ngarkesë të mirë fizike që ju shoqëron gjatë gjithë ditës. Mos harroni se mund të bëni shumë, dita konfirmon intuitat tuaja të mira.

Gaforrja

Gjeni situata të reja ose ringjallni pasionin tuaj. Ju jeni në formë të shkëlqyeshme fizike sot.

Luani

Ditë konfliktuale, planifikoni pak pushim. Nëse mendoni se dikush nuk ju ka parë ashtu siç duhet, atëherë eshtë e rëndësishme të reagoni.

Virgjeresha

Ju mund të ndiheni jashtë loje sot. Kufizon dëshirën për të hedhur gjithçka larg, gjithashtu sepse nuk eshtë e mundur të bëhet për momentin, shumë shpenzime ose probleme për tu përballuar.

Peshorja

Dashuria në këtë periudhë mund të lindë papritur. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni mosmarrëveshjet dhe përplasjet.

Akrepi

Ka shumë konfuzion në dashuri, dyshimtë në rastin më të mirë midis dy historive. Po e mbingarkoni veten, udhëtimet kushtojnë më shumë përpjekje, aftësia për të bërë gjithçka po bëhet gjithnjë e më e ndërlikuar. Pushoni për tu çlodhur.

Shigjetari

Afarizmi i zemrës eshtë i mirë. Nëse ndiheni më ambiciozë nuk eshtë rastësi, kërkoni deklaratën me çdo kusht.

Bricjapi

Një negociatë në fushën e shitjeve mund të lirohet ose një situatë që disi ishte ndalur nga një pengesë ligjore. Në dashuri gjithçka shkon në favor, sidomos nëse keni ndërmend të përjetoni diçka të re, për më tepër favorizohen ata që janë kthyer nga një ndarje...

Ujori

Ju jeni mjaft i lodhur, nervoz, mos u lodhni. Udhëtim i largët: do të thirreni nga dikush që nuk jeton në qytetin tuaj ose keni nevojë të ndihmoni një anëtar të familjes, mikun tuaj.

Peshqit

Do të duhet të bëni shumë gjëra, mos u lodheni. Merrni kohë nëse ka një takim për tu konfirmuar ose duhet të përgjigjeni.

Nessun commento:

Posta un commento