domenica 25 giugno 2023

Horoskopi i se e diel 25 Qershor 2023

Horoskopi i se 25/06/2023

Dashi

Sot do të ketë situata të këndshme përreth jush. Në dashuri, kujdes nga historitë e dyfishta sepse në një periudhë kaq pjellore mund të ndodhin më shumë mundësi. Lajm për ata që janë ndarë!

Demi

Eshtë një ditë e mirë për emocionet që sjell. Ndryshimet në familje: zgjedhje ose vendime të rëndësishme.

Binjaket

Ju nuk ndiheni në formë të përsosur. Mos ushqeni ankthe ose probleme në familje.

Gaforrja

Do të vuani nga një lodhje mendore, nga një aftësi e dobët për tu përqëndruar. Nëse keni gjëra për të bërë, mos llogarisni në mjedisin, me fjalë të tjera çdo gjë duhet bërë personalisht.

Luani

Zgjedhjet që bëni në këtë periudhë janë të rëndësishme. Keni nevojë për para për të realizuar një projekt në shtëpi ose personale, kërkesa për hipotekë, kredi. Dashuritë që kthehen ose të reja nëse nuk luani fort.

Virgjeresha

Ju jeni pak te mërzitur. Në dashuri, dyshimet e vogla mund të mos ju shqetësojnë drejtpërdrejt, por qëndroni vigjilent.

Peshorja

Gjithmonë përpiquni të jeni gati në jetën e partnerit tuaj dhe mos e teproni me reagime të intolerancës dhe padurimit që keni jetuar në mënyrë te keqe për disa kohë.

Akrepi

Përballoni këtë ditë në një mënyrë të qetë. Suksese, fat dhe mundësia për të bërë kontakte të reja. Në dashuri, nëse dikush që ju intereson, dilni përpara!

Shigjetari

Ju nuk ndiheni shumë të aftë, problemi është që ju nuk ndaleni për asnjë moment. Këshilla nuk eshtë të bëni zgjedhje të nxituara.

Bricjapi

Këtu eshtë një ditë që ndihmon, dashuritë e reja mund të jenë të rëndësishme, ju keni energji të shkëlqyeshme tani. Një gjest bujarie duhet të bëhet ndaj një personi në nevojë.

Ujori

Ju jeni duke iu nënshtruar shumë agjitacionit. Në familje unë rekomandoj të flas vetëm nëse eshtë e nevojshme.

Peshqit

Diçka e re ia vlen të ndërtohet nëse e kaluara ka zhgënjyer pritjet tuaja për dashuri. Ju keni një dëshirë të madhe për të ndryshuar jetën tuaj ose duhet ta bëni për arsye të kushtëzuara.

Nessun commento:

Posta un commento