sabato 24 giugno 2023

Horoskopi i se e shtunë 24 Qershor 2023

Horoskopi i se 24/06/2023

Dashi

Ju jeni më pak nën presion nga zgjidhjet e menjëhershme dhe keni më shumë kohë për të reflektuar, arsyetoni. Në dashuri, ata që e vënë veten në linjë tani mund të jenë të suksesshëm.

Demi

Nëse ju keni lëshuar nga një njeri ka të ngjarë që ju i keni dhënë një mundësi shërimi. Dikush do të vë qoshe, por ti di si të sillesh.

Binjaket

Pushoni dhe relaksohuni. Një njeri del përpara në një mënyrë të veçantë, ndoshta shumë të drejtpërdrejtë për shijen tuaj.

Gaforrja

Nëse duhet të flisni për diçka që ju intereson, ndoshta eshtë më mirë të parashikoni kohët. Nëse keni një angazhim dashurie, nuk keni pse të hiqni dorë nga joshjet e një personi të tretë që dëshiron të vërë në dyshim ndjenjat tuaja.

Luani

Në ditë të caktuara, e ndieni partnerin tuaj më larg ose më i tërbuar duke bërë gjëra. Në këtë kohë kostot janë shumë, ju ndoshta dëshironi të kurseni diçka në të ardhmen.

Virgjeresha

Ditë që mund tju japë ca emocione. Ka një lajm pozitiv gjatë rrugës.

Peshorja

Ju do të zgjidhni problemet që u shfaqën ditët e fundit. Në dashuri, vijnë surpriza të veçanta, padyshim nëse nuk mbylleni në shtëpi. Periudha e rinovimit dhe pasurive të vogla.

Akrepi

Ju mund të dëshironi të kërkoni më shumë soliditet në dashuri. Ndonjëherë nuk ndjeheni plotësisht të kuptuar.

Shigjetari

Përkushtojuni njerëzve që doni më shumë. Duhet të filloni të bëni atë që dëshironi…

Bricjapi

Ditë e nënshtruar, keni raportuar një bezdi të vogël, ndoshta jeni të shqetësuar për një çështje që ju shqetëson, nuk doni ta tregoni. Kushtojini vëmendje kontakteve me ata që doni, thirrjeve nga jashtë, edhe nga të huaj.

Ujori

Ju do të jeni paksa të nënshtruar sot dhe patjetër nuk keni pse të shkelni më shumë sesa mund të përtypni. Tani çifte në krizë duhet të flasin ...

Peshqit

Jetoni një periudhë të konsolidimit. Ditët e ardhshme mund të sjellin burime të veçanta.

Nessun commento:

Posta un commento