sabato 13 maggio 2023

Horoskopi i se e shtunë 13 Maj 2023

Horoskopi i se 13/05/2023

Dashi

Mirëdita, energji e plotë. Mos i nënvlerësoni takimet e reja.

Demi

Jeta familjare i nënshtrohet ngritjeve. Ju kërkoni dashurinë dhe besimin e atyre që doni. Nëse keni qenë vetëm për disa kohë, duhet të tregoni veten përreth.

Binjaket

Një histori e rëndësishme dashurie mund të lindë këto ditë. Nuk ka mungesë kreativiteti dhe është pika juaj e fortë!

Gaforrja

Disa kanë pasur një fazë të pavendosmërisë, hutimit, tani eshtë më mirë. Për ata që janë vetëm, favorizohen dashuritë e reja.

Luani

Kjo ditë fillon me efekt të madh. Takime shumë me fat.

Virgjeresha

Jepni hapësirë emocioneve më të bukura, ka perspektiva të shkëlqyera. Kaloni me guxim drejt aventurave të reja. Dashuria kthehet, ju duhet të hapni dyert për fatin.

Peshorja

Sot nëse ka ndonjë keqkuptim bisedë më të mirë, mos e shtyni diskutimin, ka të ngjarë të keni të bëni me një njeri të paqartë. Në dashuri, mbase do të ishte më mirë ta lini partnerin të flasë, keqkuptime që mund të zgjidhen së shpejti.

Akrepi

Një ditë ideale për të fituar, një gol që dukej larg deri dje eshtë brenda mundësive. Ju mund të ktheheni në dashuri.

Shigjetari

Çfarëdo që keni në mendje për ta bërë atë më mirë, ditën e bukur që prodhon një efekt tonik. Puna vlen më shumë se pjesa tjetër ose ka përgjegjësi të mëdha.

Bricjapi

Sot nuk eshtë e lehtë të qëndrosh i qetë. Dikush mund tju ketë imponuar vullnetin e tij.

Ujori

Ngadalë por me fat horoskopi do të zbulojë gjithë atë vullnet dhe mundësi veprimi që ka munguar në të kaluarën dhe sigurisht jo faji juaj. Kujdes në dashuri sepse çdo fjalë duhet të peshohet.

Peshqit

Provat ishin kaq të shumta për tu përballur dhe ju humbët durimin. Kini kujdes ku parkoni marrëdhëniet që keni me njerëzit.

Nessun commento:

Posta un commento