venerdì 12 maggio 2023

Horoskopi i se e premte 12 Maj 2023

Horoskopi i se 12/05/2023

Dashi

Marrëveshjet dhe kontratat e favorshme, edhe ata që kanë punuar në të njëjtin projekt për disa kohë do të duhet të ndryshojnë diçka. Theshtë koha e duhur për të ecur përpara, çfarëdo që të doni të bëni, energjitë tuaja po dyfishohen gjatë kësaj dite!

Demi

Mëngjesi sjell disa zgjidhje të papritura për problemet e dashurisë. Ka nga ata që kanë fituar një sfidë ose të paktën ndihen më të fortë, mundësi në zhvillim, projekte që të çojnë edhe në qytete të tjera.

Binjaket

Mundohuni të planifikoni pak pushim dhe veçanërisht gjatë drekës shmangni diskutimet; propozime të mira mund të vijnë. Nëse zemra ka qëndruar vetëm për një kohë të gjatë, së shpejti mund të lindë një ndjenjë edhe papritmas, lëreni veten të shkoni te emocionet.

Gaforrja

Mos bëni si zakonisht, ankthet mund të prishin marrëdhëniet me të tjerët dhe edhe dashuri të reja. Eshtë një kohë që kërkon shumë kohë për të punuar. Mos i nënvlerësoni kontaktet, nëse ia vlen të merrni, bëni kërkesat e duhura.

Luani

Disa situata pune ose familjare po marrin shumë kohën tuaj. Kënaquni me pasione të reja nëse eshtë e nevojshme..

Virgjeresha

Pothuajse nuk ka nevojë të pyesni pse shumë situata do të zhbllokohen vetëm . Në dashuri, mos u dridh. Dashuri të reja të mundshme për ata që kanë qëndruar vetëm për një kohë të gjatë.

Peshorja

Ju duhet të bëni gjërat me qetësi, një ditë klasike kur koka juaj mund të shkaktojë një siklet. Mos merrni iniciativa që sjellin shpenzime të tepërta.

Akrepi

Ju keni tre muaj për të vendosur se çfarë të bëni. Ndaloni herë pas here dhe shikoni për një relaksim.

Shigjetari

Në përgjithësi, një ditë mjaft e favorshme. Të ardhurat dhe fitimet shtesë. Jini më të qëndrueshëm në vendimet tuaja, për çifte që e duan njëri tjetrin eshtë koha të mendojnë për të ardhmen.

Bricjapi

Do të duhet të pranoni me kënaqësi një angazhim ose një ftesë. Ditë interesante, megjithëse dikush mund të thotë që ju jeni shumë i guximshëm.

Ujori

Nëse shihni se një njeri eshtë kundër jush ose nuk eshtë në gjendje të kuptojë emocionet tuaja, mendoni me kujdes për atë që thoni sepse mund të kaloni çdo kufi. Mos e teproni me gjykime dhe qëndrime shumë të rrepta.

Peshqit

Do të arrini të shkëputeni nga situatat që ju kanë mbajtur të burgosur, takime të reja pozitive. Nëse ka pasur një çështje të pazgjidhur ligjore, ndonjë problem në të kaluarën, mund të rikuperohet.

Nessun commento:

Posta un commento