domenica 14 maggio 2023

Horoskopi i se e diel 14 Maj 2023

Horoskopi i se 14/05/2023

Dashi

Kontakti me të tjerët të favorizuar. Ju mund të vini re një përmirësim në fizikun tuaj.

Demi

Zhbllokon një pyetje që ka të bëjë me letrat, kthetrat. Mos bëni gjithçka me nxitim, jepni kohë pas kohe!

Binjaket

Tensionet rreth jush bëjnë që ju të shpërqendroheni sepse mund të thoni disa fjalë shumë sonte. Ju mund të debatoni me dikë këto ditë. Dita fillon me disa tensione të vogla për të kapërcyer.

Gaforrja

Ditë aktive, dinamike. Mundohuni të ndiqni dëshirat tuaja dhe të bëni vend për dashuri, të re apo të vjetër.

Luani

Nuk eshtë një ditë relaksuese dhe e këndshme. Unë ju gjej tani më të fortë dhe të aftë për të bere vullnetin tuaj.

Virgjeresha

Ditë nervoze për arsye të ndryshme, shumë gjëra për të bërë. Nuk ju pëlqen të gërmoni në të kaluarën, por kjo ditë sjell kujtime.

Peshorja

Sot është më mirë të shmangni tronditjen e ujërave. Në një nivel dashurie, jo gjithçka funksionon siç dëshironi.

Akrepi

Vështirësitë e djeshme mund të kapërcehen. Dashuria eshtë protagoniste, por ju duhet të qëndroni larg njerëzve që janë tashmë të lidhur ose shumë larg!

Shigjetari

Këtu eshtë një ditë që ju lejon të korrni rezultatet e përpjekjeve që keni bërë deri tani, dhe më e rëndësishmja, të shijoni dashurinë pa shumë mendime apo dhimbje koke.

Bricjapi

Nëse jeni duke përjetuar pakënaqësi nga një dashuri apo edhe një ndarje, tani gjërat po kthehen në favorin tuaj. Ngarkesa e mirë e energjisë për tu shfrytëzuar.

Ujori

Forma fizike duhet rikuperuar pas një periudhe lodhjeje të madhe. Tani situatat në gjysmë të rrugës nuk mund të mbesin më.

Peshqit

Ju duhet të shkurtoni të gjitha referencat e panevojshme, të mbyllni situata të vështira; një zemërim i caktuar mund të rritet veçanërisht nëse dikush eshtë duke u përpjekur tju ndalojë, të imponojë vetë, diskutime të mundshme.

Nessun commento:

Posta un commento