mercoledì 3 maggio 2023

Horoskopi i se e mërkurë 3 Maj 2023

Horoskopi i se 03/05/2023

Dashi

Nuk eshtë një periudhë e keqe, vetëm se trupi juaj i eshtë nënshtruar një stresi të tepruar. Kur të tjerëve ju pëlqen vendosmëria juaj ata thonë se ju jeni i pamposhtur, kur nuk u shkon atyre u thonë se jeni kokëfortë ...

Demi

Ndiheni i qetë dhe më i mirë. Të biesh në dashuri eshtë gjithmonë e mundur, por kjo mund të jetë gjithashtu një periudhë në të cilën po kërkoni një miqësi të humbur, një dashuri të largët, një ringjallje të zemrës.

Binjaket

Shpenzime më të mëdha për një pushim, një udhëtim pune ose për të shoqëruar dikë. Ju ankoheni se jeni irrituar me gjithçka, jeni shumë rebel ose të hutuar për veprimet tuaja, por sot do të jetë më mirë.

Gaforrja

Shtyni situatat që kanë një rëndësi të caktuar: energjitë nuk janë të shumta. Në punë eshtë sikur të isha nënshtruar një audicioni, eksperimentesh të dobishme për të ardhmen.

Luani

Një ditë e çuditshme, situata e ngadalësuar, por kjo nuk do të thotë që gjërat janë keq krejt e kundërta! Thjesht duhet të merrni pak kohë për të vendosur se çfarë të bëni.

Virgjeresha

Shmangni tonet e diskutueshme, humori i keq po kalon dhe dita është pozitive. Mos prish një marrëveshje të gjetur në dashuri!

Peshorja

Një ditë e bukur, mundësi pozitive edhe për të kërkuar punë të reja. Historitë e reja që lindin kanë një shans të mirë ...

Akrepi

Tani për tani ju duhet të argëtoheni dhe të pastroni mendjen nga të gjitha mendimet. Dashuria po rimëkëmbet, por mos i tregoni ata që janë shumë larg ...

Shigjetari

Mëngjes i hutuar, jo të gjithë kanë qenë të sinqertë dhe mbi të gjitha të gatshëm për tju ndihmuar së fundmi. Paratë po rrjedhin nga të gjitha anët.

Bricjapi

Keni shumë gjëra për të bërë dhe ka pak trazira në shpirtin tuaj, dukeni mjaft të lodhur, të etur për qetësi. Mbrëmje e nënshtruar.

Ujori

Dashuria mund të fillojë të japë edhe disa përgjigje. Dikush duhet të marrë një biznes apo edhe ca para për të provuar dhe për tu përmirësuar.

Peshqit

Mundohuni të kompensoni kohën e humbur. Sfera sentimentale ka nevojë për siguri ...

Nessun commento:

Posta un commento