giovedì 4 maggio 2023

Horoskopi i se e enjte 4 Maj 2023

Horoskopi i se 04/05/2023

Dashi

Dita duket e paqartë, nervoze. Një person mund tju bezdisë dhe nuk jeni të kënaqur me mënyrën se si të tjerët sillen, ju jeni kritik ndaj të gjithëve.

Demi

Mos e humbisni këtë ditë të mirë me njerëz që ndoshta nuk mund tju japin atë që dëshironi, sepse janë larg ose nuk i mbajnë disa premtime. Disa mund të mendojnë të lëvizin, duke punuar pak më pak për të qenë më shumë me partnerin e tyre.

Binjaket

Ka nga ata që kanë qenë të sëmurë, ata që janë dashur të ndalen për arsye personale dhe ata që bëjnë një punë për të cilën nuk janë të kënaqur gjatë kësaj periudhe, duhet durim. Kini kujdes të mos luani letra të gabuara. Kjo nuk eshtë koha për të vënë në dyshim një dashuri ose kënaq në një tërheqje ...

Gaforrja

Gjithë dita është interesante. Në familje, nëse dikush varet shumë nga buzët tuaja ose nuk merret nga tani e tutje, ata do të duhet të merren më vete. Ju jeni të lodhur për të zgjidhur problemet e njerëzve të tjerë.

Luani

Ditë e këndshme, ndjeheni të kënaqur nga mundësitë që keni për të kënaqur ambicien tuaj. Suksesi nuk do të dështojë.

Virgjeresha

Të shpërqendruar nga punët e biznesit, mund të mos e kuptoni se ka boshllëqe në dashuri për momentin. Kujdes, shmangni diskutimet.

Peshorja

Ju mund të kuptoni se çfarë nuk shkon me dashurinë dhe të kërkoni njohuritë më të mira për punën. Ju duhet të bëni gjithçka me pak më shumë qetësi, përdorni edhe kujdes në lidhje me aspektin juridik dhe burokratik të disa situatave.

Akrepi

Ditë interesante, çifte që prej kohësh dëshironin të legalizonin një bashkim tani kanë sukses. Kjo eshtë një ditë e mbushur me njohuri.

Shigjetari

Dashuria mund të fillojë të japë edhe disa përgjigje. Duhet të jeni pozitivë: energjitë fizike dhe mendore po rikuperohen, eshtë gjithashtu shumë e rëndësishme të analizoni me kujdes çështjet ekonomike.

Bricjapi

Sot kushtojini vëmendje, sidomos shpenzimeve. Kush ka një biznes që funksionon, në këtë periudhë pyet nëse do të ishte e përshtatshme të ndryshonte; të marrë kohë. Dashurisë i mungojnë stimujt, planifikoni pushimet së shpejti.

Ujori

Nëse këto ditë keni dëshirë të bëni njohje ose nëse zemra juaj ka qëndruar shumë gjatë vetëm, ka mundësi të gjeni mundësi. Një vendim i rëndësishëm së shpejti mund të ndryshojë jetën tuaj.

Peshqit

Ju mund të vendosni se çfarë të bëni, edhe situata të ngushta që nuk vlejnë më për asgjë. Sot ndiheni më të fortë, por në dashuri ju duket pak e diskutueshme, mos flisni shumë.

Nessun commento:

Posta un commento