martedì 2 maggio 2023

Horoskopi i se e martë 2 Maj 2023

Horoskopi i se 02/05/2023

Dashi

Gjatë kësaj kohe ju duhet të eksperimentoni me situata të reja. Në dashuri po merreni me ata që nuk ju tregojnë gjënë e duhur.

Demi

Të gjithë ata që kanë një projekt apo një iniciativë por edhe një vullnet të madh, në këtë ditë nuk kanë pse të mbajnë prapa dëshirën e tyre për sukses: sharm një mijë! Takime të këndshme në dashuri.

Binjaket

Në punën e ardhshme, pas një periudhe mjaft të rëndë eshtë e drejtë të relaksoheni. Ata që ndihen shumë të përfshirë në një dashuri mund të bëjnë një kërkesë të veçantë!

Gaforrja

Ju do të fitoni një avantazh të madh, edhe në çështjet e zemrës. Ata që kanë një punë në internet mund të fitojnë më shumë.

Luani

Ju keni aftësinë për të bërë ndryshime dhe aftësinë për të bërë biznes. Ndryshimet në dashuri: Ju mund të zgjidhni një histori të re ose të forconi një lidhje ekzistuese.

Virgjeresha

Ju do të merrni një përgjigje të rëndësishme brenda tre ditësh. Në dashuri, por edhe në vendin e punës, ka shenja pozitive.

Peshorja

Ju jeni një njeri emocional, por në këtë ditë duhet të mbani nën kontroll energjinë tuaj verbale. Në dashuri nuk ka asnjë pasion të madh ...

Akrepi

Dijeni çfarë të bëni dhe mos e teproni veten. Unë u rekomandoj të gjithë atyre që duan të rikuperojnë një histori, të jetojnë emocione të sinqerta, ti përkushtohen pasioneve me më shumë entuziazëm.

Shigjetari

Kujdes në çështjet praktike dhe profesionale, ju duhet të organizoni gjërat më mirë në jetën tuaj, shumë vonesa dhe konfuzion. Në dashuri jeni acaruar: më mirë të prisni situata të reja, jo gjithçka eshtë aq e lehtë sa duket. Por në fund do të fitoni.

Bricjapi

Çdo gjë që nuk funksionon duhet të mbyllet. Dita që do të merret me një kokërr kripë, ju testoheni vazhdimisht, jo të gjithë janë të besueshëm.

Ujori

Do të ndiheni shumë kritikë dhe të kërkuar, por do të duhet të dini se si ta takoni partnerin tuaj dhe të gjeni variacione më stimuluese dhe emocionuese në dashuri për të gjetur stimuj. Periudha e verifikimit të punës. Sot ka shumë energji për tu shfrytëzuar.

Peshqit

Eshtë një ditë e bukur që ju puth butësisht. Ata që janë të vetëpunësuar mund të kenë pak më shumë. Ju po kërkoni siguri, ka të ngjarë të kërkoni aleanca të reja si në dashuri ashtu edhe në punë.

Nessun commento:

Posta un commento