lunedì 1 maggio 2023

Horoskopi i se e hënë 1 Maj 2023

Horoskopi i se 01/05/2023

Dashi

Nëse ju pëlqen dikush, mos e mbështillni kokën para se të bini dhe të shkoni: vazhdoni gjithsesi. Transfertat e mundshme apo udhëtimet e ardhshme, gjatë këtyre orëve ndihet lodhja.

Demi

Ditë nervoze dhe në çdo rast do të sjellë vendime pune apo dashurie që mund të duken paksa të komplikuara në sipërfaqe. Sot mund të ndiheni jashtë loje, i lodhur dhe i pamotivuar.

Binjaket

Do të keni mundësi të rregulloni shumë gjëra që keni në mendje. Për punë, figura juaj profesionale po rritet.

Gaforrja

Nëse duhet të flisni ose të bëni diçka të rëndësishme, eshtë më mirë të lëvizni menjëherë, brenda ditës. Aktivitetet e preferuara edhe nëse ide të reja, të shkëlqyera.

Luani

Ditë e rëndësishme, depërtimet që shfaqen në këtë periudhë mund të bëjnë ndryshime me të kaluarën. Gjëja e rëndësishme eshtë të dini se keni ide fituese. Dashuria mund të bëhet përsëri protagoniste.

Virgjeresha

Tani ju vetëm duhet ti kushtoni vëmendje dashurisë, sepse keni plane në mendje. Koha e mirë për ata që duhet të kryejnë një marrëveshje.

Peshorja

Ju po mbivendosni shumë mendime, mos harroni ti menaxhoni me kujdes, veçanërisht në këtë ditë që mund të sjellë disa kujtime shumë ose një telefonatë të padëshiruar.

Akrepi

Situatat më të lehta për tu menaxhuar, veçanërisht për çifte që e duan njëri tjetrin, me Demin dhe Bricjapin mirëkuptimi do të jetë i veçantë. Puna dhe studimi janë të favorizuara.

Shigjetari

Ka një përgjigje, kush në muajt e fundit ka ndryshuar kompani ose ka filluar një praktikë do të jetë në gjendje të llogarisë në mundësi të mira. Një premtim? Situata pajtuese për dashurinë, dhe disa ndihen më të disponueshëm.

Bricjapi

Ditë me pak tension. Nëse nuk ka partnerin e duhur në krah, duhet të pyesni veten pse jeni ankoruar në situatat e kaluara!

Ujori

Shtyjeni veten në veprim dhe do të shihni që do të gjeni mundësi për veten tuaj me fat. Ndryshimet e roleve priten në periudhën afatmesme, diçka më shumë mund të arrihet, por kini kujdes nga paratë. Shans i mirë për dashuri.

Peshqit

Favorizoni aktivitetin, mundësitë për të gjetur punë dhe së shpejti do të vijë kënaqësia. Ne nuk përjashtojmë takime të reja të rëndësishme. Mund të jetosh me më shumë qetësi.

Nessun commento:

Posta un commento