lunedì 15 maggio 2023

Horoskopi i se e hënë 15 Maj 2023

Horoskopi i se 15/05/2023

Dashi

Koha veçanërisht e përshtatshme për të formuar shoqata të reja ose për të kërkuar bashkëpunime të reja. Në dashuri mund të gjeni një dëshirë për të bërë dhe gjithashtu një dëshirë për të realizuar projekte të mëdha. Mbrëmje pasionante me personin që ju pëlqen.

Demi

Pak si shenjat e tjera, sot ju jeni në një fazë të tensionit të fortë në të cilën nuk ka mungesë betejash, gjithçka që ju po bëni kushton përpjekje, do të kalojë.

Binjaket

Mos e nënvlerësoni një propozim, një ofertë nëse ka lindur në këtë periudhë. Do të gjeni dëshirën për të dashur, shtyni një histori që ju intereson. Sot mund të arrihet nga një intuitë e bukur.

Gaforrja

Në punë dhe në dashuri mund të bëni gjëra të mëdha, tani nuk mund të ktheheni, jeni gati të vendosni për një të ardhme të shkëlqyer. Idetë e mira mund të lindin dhe favorizohen evolucionet, të cilat ishin të pamundura deri para ca kohësh.

Luani

Nëse jeni në gjendje të vazhdoni një projekt, një biznes apo një provim, mos u ndalni tani sepse ka shumë zgjidhje. Brenda pak ditësh do të jetë e mundur që të ketë një takim të veçantë.

Virgjeresha

Ju po kërkoni ekuilibra të rinj, dëshironi të realizoni projekte të reja. Në dashuri mund të gjesh brigje të reja: duhet të punosh shumë!

Peshorja

Këtu eshtë një ditë nervoze, sot duhet të planifikoni gjithçka me qetësi, përndryshe mund të humbni kohë dhe durim pa nevojë. Disa diskutime në familje ose në punë.

Akrepi

Mund të ndodhë që, në këto ditë, një njeri tju marrë me vullnet të mirë dhe tju bëjë disa propozime shumë interesante në lidhje me punën. Jini të sigurt dhe mos harroni se dashuria mund të mahnisë, emocionet që vijnë.

Shigjetari

Nëse eshtë e mundur, përpiquni të shmangni përplasjet dhe mbani mend se dashuria ju intereson më shumë sesa puna gjatë kësaj periudhe. Kujdes sepse nuk ka nevojë të kthehemi te biseda e vjetër.

Bricjapi

Edhe një herë eshtë dashuria ajo që krijon një pavendosmëri të vogël, kushtojini vëmendje një historie të së kaluarës që ende nuk ka përfunduar. Në ambientin e punës ndiheni sikur duhet të jepni konfirmime.

Ujori

Ju e dini se çfarë dëshironi, por duhet të jeni të kujdesshëm ndaj keqdashësve ose ndoshta vetëm ndaj dikujt që ju ka zili. Dikush ju ka tradhtuar në të kaluarën dhe nuk eshtë e lehtë ta harrosh.

Peshqit

Ju nuk mund ti qëndroni njerëzve që vendosin përgjegjësi mbi supet tuaja që nuk ju përkasin. Ju dëshironi të bëni shumë gjëra, por gjithçka duket e penguar.

Nessun commento:

Posta un commento