martedì 16 maggio 2023

Horoskopi i se e martë 16 Maj 2023

Horoskopi i se 16/05/2023

Dashi

Kontakte të rëndësishme, por kushtojini vëmendje parave. Vetëm sot një situatë qesharake mund tju bëjë të buzëqeshni!

Demi

Nëse keni pasur momente të vështira, kontraste me përvojë, tani mund të jeni më paqësorë, duhet të flakni tensionet dhe problemet e vjetra. Në dashuri përpiquni të jeni më tolerantë. Projektet e punës janë të shtyra mirë, mund të merrni një ofertë brenda pak ditësh, lajme.

Binjaket

Ju po përballeni me një provë, tani e keni kuptuar që ankesa të caktuara në lidhje me të kaluarën ishin të parëndësishme. Dëshironi të arratiseni, përgjegjësi të forta familjare, punë për dikë në qytete të tjera dhe udhëtime të lodhshme.

Gaforrja

Mos u shqetëso të përfundosh dhe sqarohesh, edhe nëse partneri mund të nervozojë. Sonte mos qëndroni vonë, rënie e lehtë fizike, këmbë të lodhura.

Luani

Dita e rikuperimit. Kush eshtë vetëm duhet të dalë përpara tani, takime të vlefshme!

Virgjeresha

Për ndjenjat që po kapni. Njerëzit e vetëpunësuar mund të fitojnë pak më shumë.

Peshorja

Thirrjet për dashuri mund të jenë më të mira, shumë prej tyre tashmë po ndryshojnë jetën e tyre ose duan të kërkojnë zgjidhje të reja për strehim dhe punë, vazhdoni kështu! Kjo periudhë eshtë shumë e rëndësishme. Ju mund të bëni shumë gjëra në një kohë të shkurtër, një lajm i mirë vjen!

Akrepi

E kuptoj që nuk jeni të kënaqur me punën, se mbase doni të keni më shumë por tani për tani nuk ka kushte për të dalë, çdo fjalë juaj duhet të peshohet sidomos sot.

Shigjetari

Në kontekstin e punës mund të ketë vonesa, vështirësi kontraktuale. Një mesazh i veçantë do të vijë. Nëse një njeri nuk eshtë më në anën tuaj, do ta largoni.

Bricjapi

Situata e përgjithshme gjen shenjën tuaj fituese. Lajme pozitive për çështje ligjore. Takime për të parë se si të përmirësojmë një punë, dashuri në rimëkëmbjen vendimtare.

Ujori

Konfuzioni mbretëron suprem, veçanërisht në lidhjet e gjata të dashurisë. Ju duhet të shpërqendroni mendjen tuaj nga shqetësimet parëndësishme, përfshirë diskutimet e bashkëpronësisë.

Peshqit

Dita me e mire per pune. Sot ju jeni ndër shenjat më të forta dhe edhe mund të gjeni kuptime që dukeshin të humbura ...

Nessun commento:

Posta un commento