domenica 7 maggio 2023

Horoskopi i se e diel 7 Maj 2023

Horoskopi i se 07/05/2023

Dashi

Në një horoskop kaq pozitiv eshtë e qartë se mund të ndodhin ndryshime të rëndësishme dhe ndikimi i tij nuk duhet të jetë i kufizuar. Në dashuri mund të kapërceni tensionet, por ju urreni njerëzit që përpiqen tju detyrojnë të bëni gjëra që nuk ju pëlqejnë.

Demi

Një dëshirë për familjen, për shtëpinë, për dashurinë. Shumë mirë me një Gaforre por ka polemika me një Binjak.

Binjaket

Ankthi ka të bëjë me një njeri që nuk e njihni nëse janë miq me ju apo jo. Çifte prej kohësh janë pak më të brishtë dhe nëse njëri nga të dy e lë veten të kalojë në një emocion paralel, ka telashe. Eshtë më mirë të mos ngatërrohemi!

Gaforrja

Një takim i papritur mund tju vendosë në humor të mirë. Ndryshimet favorizohen!

Luani

Dita sjell sukses dhe në çdo rast shpirti yt ngrihet. Interesat e reja kulturore, është një periudhë zgjimi i madh. Dita e preferuar.

Virgjeresha

Ju jeni pak i lodhur, i trazuar. Mundohuni të shpërqendroni veten, përndryshe rrezikoni të kompromentoni shumë gjëra. Në dashuri, mbrëmja sjell këshilla.

Peshorja

Përjetoni një fazë rishikimi në familje dhe në marrëdhëniet me të tjerët. Nga pikëpamja psikofizike do të vuani nga një nervozizëm, nuk është faji juaj, dikush ju provokon!

Akrepi

Sot vullneti për të jetuar dyfishohet dhe ne përpiqemi të kompensojmë kohën e humbur. Ne e dimë se kur lëviz, ndihesh më mirë, kështu që nëse ka dikë që të pëlqen ose dëshiron ta fitosh përsëri, vepro tani!

Shigjetari

Mendoni me kujdes për zgjedhjet që duhet të bëni, i cili ka partnerin e duhur pranë tani mund të konfirmojë një bashkim. Ka pasur dallime në shtëpi, maturi me një Akrep ose Kancer. Kjo eshtë periudha e vendimeve të mëdha.

Bricjapi

Në dashuri për disa nuk eshtë e lehtë të harrosh një të kaluar të vështirë. Dikush eshtë pak i shqetësuar, shpenzon ose blen, kërkon para.

Ujori

Për disa në muajt e fundit nuk ka pasur shumë qetësi në dashuri, dikush eshtë ende duke u përpjekur të kuptojë se sa ata ende tërhiqen nga një njeri. Kini kujdes nga një pyetje parash që duhet të llogaritet me kujdes.

Peshqit

Do të vëreni një energji të shkëlqyeshme dhe kjo natyrisht do tju ndihmojë në gjithçka, nëse doni të ndryshoni diçka mund ta bëni. Një element i forcës që përfshin jetën tuaj eshtë pikërisht dashuria që mund të japë përgjigje pozitive që nuk i ka dhënë kurrë deri më tani ...

Nessun commento:

Posta un commento