lunedì 8 maggio 2023

Horoskopi i se e hënë 8 Maj 2023

Horoskopi i se 08/05/2023

Dashi

Kontaktet e favorizuara të biznesit. Do të vini re se sot ka më shumë besim në veprimet tuaja. Në dashuri mund të falni ose të jepni një ultimatum ...

Demi

Një ditë shërimi; ka ardhur koha për të bërë një pushim, për të rikuperuar optimizmin dhe energjinë. Dita eshtë sigurisht në anën tuaj, takime pozitive!

Binjaket

Në marrëdhëniet familjare por edhe në vendin e punës ka shumë konfuzion ose ndoshta eshtë thjesht lodhje. Një ditë në të cilën edhe çifte prej kohësh mund të kenë disa mosmarrëveshje të vogla.

Gaforrja

Nëse keni një pronë që dëshironi të shisni, mos kërkoni më shumë se sa mund të merrni, duhet të rifitoni besimin në dashuri pas një zhgënjim. Ju jeni më të hutuar se zakonisht.

Luani

Tani çështjet e biznesit janë pothuajse më interesante sesa dashuria. Mos mendoni keq sepse eshtë gjëja e fundit që duhet bërë në këtë periudhë të veçantë dhe të rëndësishme.

Virgjeresha

Vëzhgoni të tjerët përpara se të debatoni, por mbështetuni në njohuritë që do të keni. Dashuria eshtë e kundërt, por interesante, e zjarrtë.

Peshorja

Jo vetëm që idetë tuaja janë më të qarta, por edhe brenda disa javësh do të jetë e mundur të zgjidhni një problem familjar ose personal. Marrëdhëniet e bashkëpunimit i nënshtrohen disa ndryshimeve të vogla. Sfera e kënaqshme sentimentale ...

Akrepi

Në dashuri nuk ndjen se ke njerëz në krah. Trajtoni situata që nuk mund të trajtohen gjithmonë nga dora e parë.

Shigjetari

Momente hutimi në historitë që kanë lindur në një mënyrë të pasigurt. Sot shmangni shumë provokime ...

Bricjapi

Kontakte të rëndësishme për të vendosur një ndryshim të punës, këto ditë do të dëshironi të ndryshoni jetën tuaj. Do të duhet të shfrytëzoni sa më mirë mençurinë tuaj.

Ujori

Ju mund të filloni të merrni iniciativa dhe të ndiqni biznesin tuaj më nga afër. Ju doni të filloni nga e para.

Peshqit

Do të keni mundësinë të rikuperoni një energji të madhe pozitive dhe në dashuri dita ditës do të ndiheni gjithnjë e më shumë në dashuri. Shmangni situatat që mund të ndërlikohen. Vendosni intervistat e biznesit dhe të punës, por në përgjithësi jeni të fortë!

Nessun commento:

Posta un commento