sabato 6 maggio 2023

Horoskopi i se e shtunë 6 Maj 2023

Horoskopi i se 06/05/2023

Dashi

Këto ditë ka pak rremuaj në dashuri, disa janë të pavendosur midis dy historive, të tjerët thjesht po përpiqen të gjejnë një qetësi shpirtërore.

Demi

Një ditë tensioni në dashuri, nuk ka nevojë të vendosni shumë mish në zjarr. Kushdo që eshtë angazhuar për një kredi duhet të bëjë mirë gjërat e veta. Mbroni pronat.

Binjaket

Ju nuk keni pse të mbani një marrëdhënie vetëm nga frika e largimit nga realiteti. Palestra duhet të kujdeset duke bërë zgjedhje të vogla, të tilla si marrja e shkallëve në vend që të marrësh ashensorin.

Gaforrja

Një ditë aktive. Miqtë ju mbështesin, ju keni kaluar një provë ose një sëmundje të madhe.

Luani

Kujdes në njohjet e reja; jo të gjithë janë të sinqertë me ju. Pasdite plot angazhime, një periudhë që sjell përgjigje për ata që bëjnë kërkesa specifike.

Virgjeresha

Një moment shumë i favorshëm që gjithashtu ju lejon të jemi më bindës në punë dhe në çështje të një natyre praktike. Ju mund të shmangni pengesat e bezdisshme nëse thjesht largoni një të afërm ose mik të bezdisshëm.

Peshorja

Dita e rikuperimit, dhe gjithashtu për ata që kanë pasur një kapje në ditët e fundit, tani eshtë më mirë. Forconi takimet e reja të dashurisë, perspektivat e favorshme.

Akrepi

Do të kemi një periudhë me rëndësi të madhe, për disa edhe një pikë kthese në dashuri. Ju jeni si një tren, eshtë vërtet e vështirë të ndalet. Këshilla eshtë që të mos jeni sipërfaqësorë në zgjedhjet tuaja dhe të reflektoni para se të veproni.

Shigjetari

Ju mund të pastroni keqkuptimet në dashuri, por së pari duhet të pastroni vetveten. Gjysma e dytë e kësaj dite do të shkoni ngadalë duke u përmirësuar, duke shmangur komplikime.

Bricjapi

Dita e përgjigjeve. Nëse jeni vetëm ose jeni duke kërkuar dikë që mund të zgjojë pasionin do të keni mundësi të mira ...

Ujori

Sot do të keni mundësinë e rëndësishme të filloni të kaluarën. Dashuria të jep pak befasi ose reflektim.

Peshqit

Ju duhet të uleni dhe të rishikoni me qetësi gjithçka pa e lënë veten të tradhtoheni nga emocionet e menjëhershme. Ditë që mund të sjellë disa shkëputje, mbyllje të një lidhjeje, por edhe lajme qesharake në një kohë relativisht të shkurtër.

Nessun commento:

Posta un commento