sabato 8 aprile 2023

Horoskopi i se e shtunë 8 Prill 2023

Horoskopi i se 08/04/2023

Dashi

Marrëdhëniet e panevojshme do të ndërpriten. Marrëdhëniet jashtëmartesore janë të rrezikshme ... por tërheqëse!

Demi

Megjithë gabimet e shumta, do të ndiheni të gatshëm dhe të kthjellët. Ju ftoj të përfshini personin që ju pëlqen në një projekt të veçantë, ose të jeni të zënë duke takuar njerëz nëse zemra eshtë vetëm. Marrëdhënie më intriguese.

Binjaket

Shumë prej jush mendojnë se nuk po jetoni jetën që dëshironi me të vërtetë, dhe kjo eshtë një arsye për kontrast, sepse ajo që dukej e rëndësishme dje nuk eshtë më e rëndësishme sot. Problemi eshtë se për ca kohë tani as nuk dini se në cilën rrugë duhet të shkoni!

Gaforrja

Dita fillon me një ingranazh më pak, ka probleme të vogla për të zgjidhur ose jeni në krizë, duke jetuar një moment tensioni. Ndonjëherë temperamenti juaj eshtë i rëndë, por shumë i mirë dhe bujar.

Luani

Duket se dalëngadalë po dilni nga ajo gjendje tensioni e lidhur me të kaluarën. Nuk ia vlen të mendoni për ishin tuaj, jeta vazhdon dhe do të shihni se do të jetë më mirë.

Virgjeresha

Koha për të kontrolluar marrëdhëniet afatgjata. Mos e teproni me qëndrime tepër kritike.

Peshorja

Eshtë një ditë e rimëkëmbjes tani psikofizike. Dashuria fillon të ketë një ritëm pasionant. Kënaqësia personale.

Akrepi

Ide të shkëlqyera do të thotë aftësia për të zgjeruar horizontin e dikujt. Ju shëroheni për sa i përket forcës dhe do të keni atë që duhet për imazhin tuaj.

Shigjetari

Shumë gjëra për të bërë. Pasdite jeni i tensionuar. Ata që janë vetëm të dashuruar nuk kërkojnë risi për momentin.

Bricjapi

Në dashuri, eshtë gjithmonë një kohë e mirë për ata që duan të përcaktojnë një histori ose duan të bëjnë takime të veçanta. Dita eshtë e bukur sepse ndihmon për të fituar, por çdo sfidë përfshin një stres të madh psikofizik!

Ujori

Këtë mund ta quajmë një ditë prove, në kuptimin që nëse një marrëdhënie nuk funksionon ose ka probleme në dashuri apo në shtëpi, e vërteta do të dalë në shesh. Ka një njeri që pak a shumë me të drejtë mendon se eshtë lënë pas dore nga ju.

Peshqit

Ndjenjat duken të lyera, ka shumë diskutime në familje. Mund të debatoni për diçka që ju intereson, por ia vlen të merrni kohën tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento