venerdì 7 aprile 2023

Horoskopi i se e premte 7 Prill 2023

Horoskopi i se 07/04/2023

Dashi

Një ditë që mund të jetë shpërblyese për gjërat e vogla. Më pak mosbesim në dashuri me një buzëqeshje të bukur, fitore të vogla ose të mëdha.

Demi

Ndonjëherë dëshironi të vendosni gjithçka. Kushtojini vëmendje kërkesave ose ofertave që vijnë tani. Pasioni në rikuperim.

Binjaket

Do të vini re një rritje të caktuar të lodhjes gjatë pasdites, më pas fillon një fazë e rimëkëmbjes në dashuri, pasoja ose prapambetje të mundshme. Më mirë të reflektoni për zgjedhjet e reja të punës, largimet e reja.

Gaforrja

Sot nxit takime dhe e bën më të lehtë menaxhimin e marrëdhënieve të dashurisë. Situata në favorin tuaj, dhe veçanërisht pjesa e parë e ditës mund të japë një kënaqësi të mirë. Mos u tërhiqni!

Luani

Rifilloni dëshirën tuaj për të bërë: eshtë shumë e rëndësishme sepse ka disa të reja dhe duhet të riktheheni në lojë. Racionaliteti nuk paguan në dashuri!

Virgjeresha

Kush ka një histori që vazhdon prej disa kohësh, nis projekte të mëdha që mund të kenë të bëjnë edhe me bashkëjetesat apo fëmijët. Nëse jeni duke kërkuar për një punë të re, shkoni deri në fund dhe mos e shtyni atë.

Peshorja

Ditë e lodhshme, por fitimprurëse për këdo që ka biznesin e vet. Në dashuri, shumë mund të rikuperohen gjatë kësaj dite që do të jenë në anën tuaj.

Akrepi

Një ditë me implikime pozitive të dashurisë, një nga më të pasionuarat gjatë gjithë javës, merreni me punë. Inovacionet janë të favorizuara, madje edhe trupi po rekuperohet.

Shigjetari

Surpriza të bukura mbërrijnë në shtëpi dhe në jetën e dashurisë. Në punë ka mundësi apo në çdo rast lajme për ata që vënë veten në linjë.

Bricjapi

Në dashuri ekziston një njeri që ju bezdis me kërkesa që janë paksa bezdisëse. I qetë dhe i freskët, për aq sa eshtë e mundur!

Ujori

Planifikoni një ndeshje dashurie, absolutisht nuk duhet të izoloheni. Edhe puna ju thith shumë, sepse synoni suksesin, edhe nëse kushton shumë mund.

Peshqit

Duhet të jeni të kujdesshëm, ka mendime të gabuara. Përtacia, ju po shtyn vendimet e rëndësishme. Ka nga ata që janë fizikisht ose mendërisht të largët nga partneri i tyre.

Nessun commento:

Posta un commento